Roman

Roman

środa, 7 marca 2018

HASSAN NASRALLAH RATUJE ŻYCIE OBYWATELI IZRAELSKICH

Hassan Nasrallah - szef islamskich terrorystów Chce niszczyć życie
Nieźle mu się powodzi na materii


Jego organizacja  - Hezbollah-  Partia Allaha
Ich ulubiona lektura - MEIN KAMPF, książka napisana przez jezuitę, Heinricha Stempfle dla marionetki - Adolfa Hitlera
Ci ludzie pozdrawiają się jak hitlerowcy.
Wspierał ich Obama i wspiera fanatyczny Iran ajatollahów.

Muzułmanin, Hassan Nasrallah


- Inny Hassan Nasrallah, który ratuje życie Izraelczyków. żydów i nie żydów. (niewiernych psów) - nie zamierza niszczyć ludzkiego życia.

- Gdy większość ludzi słyszy- Hassan Nasrallah - myślą o przywódcy libańskiej organizacji terrorystycznej Hezbollah i reagują negatywnie. 
Przypomina ono im człowieka, który ma na rękach krew wielu Izraelczyków i chociaż ten człowiek przejdzie do historii  w niesławie, to inna osoba niosąca takie samo ziemskie imię i nazwisko, izraelski Arab,zdecydował się poświęcić swoje życie dla ratowania życia Izraelczyków. Każdy z nas decyduje o swojej przyszłości.

- Izraelski Hassan Nasrallah, 24-latek z arabskiego miasta Qalansuwa, służy jako ratowz ramienia z United Hatzalah, izraelskiego wolontariatu. organizacji EMS. 

- Ten Nasralla Jest członkiem arabskiej sekcji Taibe. i zapewnia ratunek i leczenie zarówno Żydom, jak i Arabom mieszkającym w tym rejonie i sw Izraelu

Nasrallah, który był wolontariuszem EMT przez ostatnie pięć lat, powiedział, że dorastał w domu, w którym podkreślano znaczenie pomagania innym, bez względu na to, kim są, skąd pochodzą lub w jaką religię wierzą. 
(Mędrzec wie, więc nie musi wierzyć - dop. mój)..

- Nasrallah powiedział, że ludzie robią "podwójne ujęcie", gdy słyszą jego imię. "Czasami zzzludzie "tracą rytm", ale potem traktują mnie jak wszystkich innych. 

Gdy wychodzę, by pomagać ludziom, to nie moje imię ma znaczenie, to wiedza medyczna i sprzęt, który otrzymałem od organizacji, ma znaczenie. Żyd czy Arab, wszyscy jesteśmy tacy sami, jeśli chodzi o ratowanie życia i pracujemy razem. "

"Zawsze mówię ludziom, że nie ma znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz, a nawet jak masz na imię. Liczy się to, ile możesz zrobić dla innych. 
Praca, którą mogę wykonać jako wolontariusz , daje mi poczucie sensu - wyjaśnia Nasrallah. ( T e g o  sensu życia brak oszołomionym religijnymi mrzonkami islamistom. Dop: mój)

- Nasralla jest wdzięczny izraelskiej organizacji  United Hatzalah (Wspólnie na ratunek) za możliwość "wzięcia udziału w wolontariacie i ratowaniu życia".
 Dwóch Arsbów - każdy na wybranym przez siebie miejscu na skali duchowej ewolucji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz