Roman

Roman

piątek, 30 marca 2018

KTO ŚWIĘTA OBCHODZI - TEGO TO OBCHODZI.


Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego święto wyznawców judaizmu "zwanych dziś potocznie "żydami", - Święto Wiosny (hebr.: Chag ha-Awiw)- nazywa się Pesach?

- Pesach to ośmiodniowe święto (obchodzone siedem dni w dzisiejszym Izraelu) upamiętniające odkupienie starożytnych Izraelitów z niewoli egipskiej (czytaj: ze zniewolenia duchowego i mentalnego w jakim żyli w ciemnościach egipskich niosąc nałożone na te dusze zniewalające je wzorce energetyczne blokujące stały kontakt ze Stwórcą żyjącym w każdej duszy. To, co było trwa do dziś. Zmieniły się tylko nazwy zjawisk. 
- Dlaczego więc święto to (jeśli wogóle potrzebujemy tak zwanych "dni świąrecznych", które utrwalają tylko tradycje, a nie wzorzec uniwersalnej, duchowej wolności, czyli naturalny stan świadomości dziecka Bożego, dziecka kosmosu )nie nazywa się "Dniem Wolności" lub "Dniem Niepodległości"?
- Dlatego,bo żaden lud, żaden naród na tej planecie nie jest wolny i niepodległy; nie jest wolny od swoich człowieczych tendencji i naleciałości jak walka
o władzę, o panowanie nad innymi i podlega dlatego prawu przyczynowości - prawu akcji i reakcji. Każdy jest gotów walczyć o swoje racje nie uznając prawa do życia dla tych, którzy korzystają z prawa wolności, z prawa nie mienia racji.

- Hebrajskie słowo. פֶּסַח - pesach, pasach, odnosi się do zjawiska zwanego  "aniołem śmierci", który przeszedł przez "Egipt"(symbol świata pogrążonego ciemności, w stanie zamroczenia duchowego). Jeśli wybuchnie tzw. III-cia wojna światowa, ten anioł przejdzie przez ten materialistyczny, zamroczony świat ponownie.

- Tenże anioł (gr.: posłaniec) "zabijał" pierworodnych zamroczonych religią egiptu, ale przechodząc - pasach - pomijał i oszczędzał pierworodnych
w rodzinach Hebrajczyków (symbolizujących tych, którzy nie chcąc służyć systemowi faraona (symbol świeckiej władzy ciemności), przeszli na stronę światła i stali się "Izraelitami"  uznającymi uniwersalne Boskie prawa Kosmosu (gr: boski porządek). Słowo israel znaczy miejsce, w którym rządzi Bóg. Cały wszechświat był israelem przed upadkiem, przed tzw. buntem aniołów, którzy chcieli i nadal chcą zarządzać kosmosem lekceważąc Boskie prawo wolności
i swobody. Przechodniami jesteśmy na Ziemi i możemy tu przejść z wymiaru
w wymiar.

- Kosmos, gr. porządek jest Boskim, energetycznym polem porządku, Królestwem Bożym [czytaj: Królestwem Świętego Życia] - polem  informacyjnym, z którego spadają "okruchy ze stołu" Stwórcy (aby użyć tu pojęć biblijnych) . Takimi okruchami są zalecenia przekazane przez proroka Mojżesza, zwane tak zwane Przykazaniami i tak objawienie Chrystusa zwane "Kazaniem na Górze.  Oba "okruchy" zawierają w sobie wyciąg z Uniwersalnego Prawa Wszechświata.

Nie broniącym się przed oprawcami "Barankiem Bożym" był człowiek
o imieniu Jeszua, którego użytkownikiem był wielki, kosmiczny duch, nasz brat, zwany na Ziemi Chrystusem.
- Baranek symbolizuje stan świadomości absolutnego zaufania (a nie ślepej wiary, lecz zaufania) do wszechobecnego Życia, które jest jedyną świętością - jest jedynym Bogiem. Uzurpujące sobie prawo do tego stanu świadomości istoty pochodzące  z niskiego astralu, częściowo materialnego planu istnienia,  albo tak zwani, istoty ludzkie (jak. np. niektórzy tak zwani papieże katoliccy) to zwykli uzutpatorzy - hipnotyzerzy i magowie. 


- Chrystus złożył w ofierze na ołtarzu wszechobecnego Życia swoje ziemskie, ludzkie ciało nie broniąc się ani ciała przed gniewem i złością czarnych magów - kapłanów systemu wiary, Tym czynem udowodnił, że znajduje się i żyje w stanie świadomości symbolizowanym niebroniącym się przed śmiercią ciała "barankiem".

-  Kto ulega jeszcze instynktowi zwanemu "samozachowawczym", ten utożsamia się (i identyfikuje się jeszcze) ze swoją formą materialną - z ziemską powłoką materialną. 
- Być Barankiem Bożym oznacza pokonać w sobie zwierzęce instynkty, oznacza realizowanie w sytuacjach codziennego życia nauk pochodzących z Królestwa Bożego, z najwyższych eterycznych wymiarów świadomości, przekazanych ludzkości przez proroka Mojżesza (niezbuntowanego anioła Boskiego Porządku
i Bożego Chrystusa, współtwórcę wszechświata.

Kto chce może to zaakceptować, a kto nie chce może to odrzucić. Prawo wolności wyboru służy wszystkim. Kto ma uszy niechaj słucha - kto ma serce niechaj je otworzy.

Np. system wiary zwany na Ziemi Islamem nie zna Boga Abrahama, Boga-Ojca Mojżesza i Jezusa. Bóg islamistów  nie miał Syna. 
i "Allah" to imię lunarnej bogini, bóstwa księżycowego. Jak śpiewał Niemen: "Alilah na imię ma dziewczyna ta...".. Warto i opłaca się porozmawiać na ten temat z historykami islamu, bo nie każdy wierzący muzułmanin i wojujący islamista posiada wiedzę o początkach tego systemu wiary.

Wtajemniczony słowiański papież - Karol Wojtyła całuje rzekomo święty Koran podany mu przez szejka Jassina, który wysyłał w świat islamskich samobójców - morderców niewiernych psów.

Rzym stworzył islam.


Wiele na ten temat odsłonił  zbiegły jezuita Alberto Rivera. Jezuici odgrywają ważną rolę na naszej planecie. Ta loża jest strażnikiem ważnych informacji historycznych. Aby strażnicy nie ujawniali tej tajnych informacji, początkujący jezuici muszą złożyć ślub, który przewiduje śmierć jako karę, jeśli instrukcje "
z góry" nie będą przestrzegane. Jednym z jezuitów, który odszedł, bowiem nie chciał już grać roli "ojca",w swojej książce pt. "GodFathers" podał fakty, które ostatecznie doprowadziły do jego przedwczesnej śmierci. Był to Hiszpan, dr. Alberto Rivera, uczeń  jezuickiego kardynała Augustina Bei, który przekazał mu w ramach wtajemniczania  informacje dotyczące politycznym zaangażowaniu Watykanu, o nie można dowiedzieć się z podręczników kontrolowanej
i fałszowanej historii. 


Uczciwy Rivera opuścił Watykan, opublikował swoją poufną wiedzę i ostrzegał przed  planami tworzenia "nowego porządku świata(NWO), Oczywiste jest, że od tego czasu był prześladowany przez tzw. "duchownych" i zniesławiony przez szeroko zakrojoną kampanię oszczerstw.

W swojej książce Rivera omawia, m.in. w jaki sposób Watykan stworzył islam:

Watykan chciał stworzyć "Mesjasza" dla Arabów;kogoś, kto mógłby odegrać rolę wielkiego przywódcy, charyzmatycznego człowieka, który spróbuje zjednoczyć wszystkich niekatolickich Arabów, a tym samym stworzyć potężną armię, która może ostatecznie zająć Jerozolimę dla papieża. Aby ten plan się powiódł, nie może zapanowań pokój między judaistami a islamistami na Bliskim Wschodzie. To dwie ofiary które skłóca Watykan.

http://romannacht.blogspot.com/2013/11/jezu-i-ci-czesc-pierwsza.html
http://romannacht.blogspot.com/2013/11/jezu-i-ci-czesc-druga.html


Ktoś może pomyśleć że za dużo yu symboli, że to nierealne, a jednak obraz życia składa się z obrazów, z symboli a każdy z nas jest żywym symbolem.
 To nie moja wina.
Pars prototo i wszystko zawarte jest we wszystkim (m.in. Burkhard Heim się tutaj kłania. 3 komentarze:

 1. Panie Romanie, bez okazji, życzę Panu miłości bezinteresownej, zdrowia i pogody ducha 😄. Stały czytelnik - Bernard Świerżewski. Pozdrawiam serdecznie 😊.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy tą książkę Alberto Rivera można gdzieś zdobyć?

  OdpowiedzUsuń

 3. What is self discovery? Is it simply the belief that we determine that we have something different from the other? The ability is constant, but how much we use depends on how you shape yourself. 'Who am I?'

  See more at:

  Trung tâm sinh trắc vân tay chất lượng
  Công ty sinh trắc vân tay chất lượng
  giới thiệu về sinh trắc vân tay
  Khám phá bản thân

  OdpowiedzUsuń