Roman

Roman

sobota, 10 marca 2018

NIE KAŻDA MUZUŁMANKA TO OSZOŁOMIONA

NIE KAŻDA MUZUŁMANKA TO OSZOŁOMIONA TERRORYSTKA  NIENAWIDZĄCA ŻYDÓW
\I RESZTĘ NIEWIERNYCH PSÓW.
Stworzone specjalnie na Międzynarodowy Dzień Kobiet trzy klipy,
wyprodukowane przez Clarion Project, przedstawiają: Raheel Raza, Anilę Ali i Sorayę Deen 
- silne muzułmańskie kobiety, które są zaangażowane w walkę z radykalnym islamem przy jednoczesnym zachowaniu wiary w dobro i braterstwo narodów.
Jak wiele można się od nich nauczyć; jak bardzo narażają się, swoje życie i swoje rodziny.
Motyw?
NIe chcą nienawidzić.

https://www.youtube.com/watch?
list=PLdKVa00EJoBO0WhQfQJqJGCjaOgz7EkLa&time_continue=6&v=ocAM-fUoQeQ

https://www.youtube.com/watch?v=-q1E5u3IHF4

7 komentarzy:

 1. Panie Romanie, tak z innej beczki, czy wie Pan coś o Billim Meierze? Szwedzie który utrzymuje kontakty z Plejadianami? Co Pan myśli o jego wiarygodności? Jeśli temat już był, to przepraszam ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. panie Romanie kocham pana wypowiedzi !!!! ja w wieku 35 doszedlem prawie do tego samego co pan mowi dziekuje panu i kibicuje Panu w przebudzenia jak naj wiecej dzuszyczek skurczybyczek !!!! mam 35 to dowod na Pana tezy ze swiat sie budzi kocham pana energie pozdrawiam /adrian adameczek nie stety nie z polski szkocia ale to nie ma znaczenia kocham WYSYLAM miloszc i pozdrawiam --- przebudzona dusza WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. DOWIEDZIALEM SIE O PANU DOPIERO 2 TYGODNIE TEMU SZKODA ZE TAK PUZNO BYLO BY MI LATWIEJ POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. billy meier BYL SZWEDEM NIE WIEDZIALEM MYSLALEM ZE Z NIEMIEC WYSYLAM MILOSZ I SZACUNEK POZDRAWIAM I SADZEZE JES TO PRAWDA TAK CZUJE CHOCIAZ JEST ZBYT DUZO ALE ...TO ALE ..TAMTO WYSTARCZY GO POSLUCHAC I JUZ WIESZ JAKI JEST PRZEKAZ OD PLEJADIAN PIEPRZYC TE ZDIECIA OLAC EKSPERTYZY JEDYNIE PRZEKAZ CI POWIE CZY TO PRAWDA JESLI MILOSC TAK JESLI NIE MILOSC BYC MOZE COS JEST NA RZECZY ODCIAC SIE OD TEGO NIECH ZATROWA NIE CIEBIE JESZCZE JAST ZA WCZESNIE NA R E W O L U C J E A V E L O V E

  OdpowiedzUsuń
 6. PANIE ROMANIE POLECAM MUZYKE NA YOU TUBE DAMIAN SYJOM FAM POLECAM GORACO POZDRAWIAM I MILION MILOSCI WYSYLAM PROSTO OD MOJEGO SERDUSZKA !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. POPRAWKA DAMIAN SYJONFAM ALBO MESAJAH JEST NAS CORAZ WIECEJ YESSSS KOCHAM PANA I POZDRAWIAM DZIEKUKE ZE JESTES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń