Roman

Roman

niedziela, 29 października 2017

WSPÓLNA MISJA BUDZĄCYCH SIĘ Z KOSZMARU NIENAWIŚCI


Izraelscy muzułmanie, chrześcijanie i druzowie jednoczą się.

Kłamcy muszą znowu się cofnąć.

Rzecznik tej grupy, Aram, pan Jonathan Elkhoury (2-gi od lewej)


   ARTYKUŁ Z SERII  NIE WSZYSCY

   - Im bliżej Serca Kosmosu, im więcej ludzi otwiera swoje serca na bezwarunkową, kosmiczną miłość, tym szybciej dobiegają końca koszmary. Jeszcze kilka lat temu takie zjawisko byłoby nie do pomyślenia choćby tylko ze względu na obowiązującą poprawność w różnych społecznościach wyznaniowych żyjących na terenie dzisiejszego Izraela. Poprawność zawsze i wszędzie świadczy o nieprawdzie  -  o życiu w nieprawdzie.

   - Zmienia się stan świadomości a już podobne sobie pola energii przyciągają się wzajemnie. 
Izraelscy muzułmanie, chrześcijanie i druzowie jednoczą się
w misji rozpowszechniania prawdy o życiu w Izraelu i zaprzeczeniu kłamstwom rozpowszechnianym w Internecie.

Czy chodzi tu o to, że Izrael jest wzorem doskonałego państwa zamieszkanego przez naród wybrany? NIE!

   - 
W nadchodzącym tygodniu do USA przybędą delegaci organizacji (Reservists on Duty), byłych żołnierzy rezerwy armii izraelskiej w celu przekazania zainteresowanym jak wygląda rzeczywistość życia Izraelczyków wywodzących się z równych społeczności wyznaniowych i etnicznych mieszkających w tym kraju.

   - Podczas gdy liczba opłacanych przez Iran i organizacje terrorystyczne "związków" lewacko-islamskich poświęcających swój czas na ochlapywaniu błotem wizerunku Izraela na amerykańskich kampusach uniwersyteckich, ta grupa budzących się do normalnego życia na planie materii Izraelczyków wzięła sobie za zadanie odkrywanie kłamstw i półprawd, które wciąż powtarzane  (zgodnie z nauką hitlerowskiego ministra propagandy, Goebbelsa*) uchodzą wśród niedoinformowanych jako "fakty" nawet w świecie szkolnictwa wyższego.

   - Grupa RoD wzięła sobie za zadanie kwestionowanie skandalicznej, antyizraelskiej propagandy mającej na celu ukazać mieszkańców Izraela jako nieludzkie istoty, podczas gdy społeczeństwo tego kraju składa się z różnych społeczności oprócz społeczności żydowskiej, spośród której nie wszyscy członkowie służą w armii, w odróżnieniu od członków społeczności chrześcijańskich i/lub muzułmańskich.

   - Jedna z grup RoD, która inteligentnie nazwała się “Arabs Breaking the Silence” (Arabowie przerywają milczenie) chce opowiadać o swoich osobistych doświadczeniach z życia w Izraelu, ... aby "odrzucić kłamliwe twierdzenia, które islamskie i antyizraelskie organizacje BDS** rozpowszechniają przeciwko nam - powiedział rzecznik tej grupy, Arab, pan Jonathan Elkhoury mieszkający od lat
w Izraelu jak wielu innych Arabów.

   - Pan Elkhoury jest urodzonym w Libanie chrześcijaninem, tak że wroga

i kłamliwa antyzraelska propaganda szerzona przez terrorystyczną organizacje Hezballa i rasistowska dyskryminacja i nienawiść do "innowierców ze strony islamistów są mu dobrze znane. Podczas poprzedniej podróży do USA wraz
z RoD w maju br. został napadnięty przez antyizraelskich demonstrantów na Uniwersytecie Kalifornijskim w Irvine. Sytuacja stała się tak poważna, że policja musiała eskortować grupę izraelskich Arabów. Oprócz brutalnej przemocy tzw. Palestyńczycy nie mieli żadnych konkretnych argumentów przeciwko Elkhouriemu i jego towarzyszom.

... a więc jednak nie wszyscy.


Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

**) BDS to skrót od ang. Boycott, Divestment and Sanctions (bojkotować, ogołocić i nałożyć sankcje)

1 komentarz: