Roman

Roman

poniedziałek, 30 października 2017

NEONAZIŚCI MASZERUJĄ W SZWECJI


   - Neonaziści maszerują w Szwecji uzbrojeni w hełmy i tarcze jak policja.  Szwedzka, skrajna prawicowa grupa znana jako Nordycki Ruch Oporu (NMR) starła się z policją podczas marszu w Göteborgu, w Szwecji. Islamiści pozostają nietknięci, bo takie rozkazy otrzymała policja "z góry". Naziści są przez policję "powstrzymywani" z nakazu sądowego.

   - Tego można się było spodziewać.  K t o ś  z wiadomym sobie celu aktywuje
i nadaje kierunek islamistom wiedząc, że obudzi najgorsze z aspektów
XX wieku.

   - W międzyczasie aktywuje się Słowian. Nie bardzo udało się to z programem "słowiański papież", ale uda się być może naszczuć islamistów i neonazistów na Słowian; (die Slaven sind Sklaven - Słowianie to niewolnicy -  mawiali niemieccy naziści). W oczach islamistów Słowianie to tylko jeszcze jedna sfora "niewiernych psów". Słowianie właśnie się odradzają i z pewnością zechcą pokazać, że z nimi nie tak łatwo... Minione dziesięciolecia nie zmartwychwstały w zeszłym tygodniu. To  t e r a z  zaczyna się najbliższa  przyszłość Europy.

   - A co z europejskimi żydami? Ci widzą w ostatnim bastionie na Bliskim Wschodzie - w Izraelu - (jak nazwał to państwo zmarły niedawno prof. Wolniewicz*) ostatnie miejsce schronienia przed agresywnym islamem zaproszonym do Europy. Dziś na ulicach Tel Awiwu, Hajfy i Jerozolimy oprócz języka hebrajskiego i rosyjskiego, język francuski i niemiecki. Liczba uchodźców żydowskich z zagrożonej wojującym islamem i odradzającym się neonazizmem Europy rośnie błyskawicznie.
*http://nczas.com/publicystyka/profesor-wolniewicz-w-obronie-izraela/

   - Ale obok zwalczających się ideologicznych religijnych, politycznych, nacjonalistycznych frakcji europejskich (i nie tylko) rośnie także liczba budzących się do duchowego życia ludzi, jak prorokowali wielcy prorocy
(tutaj w skompilowanej wersji)
:

Zbiorę was spośród wszystkich narodów,
zbiorę was ze wszystkich krajów i zaprowadzę was do wewnątrz,
z powrotem do waszej wiecznej Ojczyzny
i pokropię was czystą wodą życia, duchową wiedzą i mądrością,
abyście się stali czystymi duchowo istotami i oczyszczę was od wszelkich szatańskich, materialistycznych brudów i od wszystkich  bożków
i dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza
i odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z Boskiego Prawa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz