Roman

Roman

piątek, 13 kwietnia 2018

SYNDROM MIMOZY.


- Prastare szatańskie "prawo" zemsty - "oko za oko" zbiera żniwa po dziś dzień.
  Najwyraźniej widać to tam, gdzie jest ono wcielane w życie codzienne, dziesięciolecie za dziesięcioleciem. Tak zwany "konflikt izraelsko-palestyński" jest tego najlepszym przykładem. Obie strony konfliktu to ludzie, którzy chętnie żyliby w zgodzie na materii i w materialistycznym świecie gdyby nie okuliści
i dentyści, bo tam gdzie panuje prawo zemsty - oko za oko, ząb za ząb  tam wspaniale żyją dentyści i okuliści; bankierzy i handlarze bronią mają pełne ręce roboty. Ludzi żyjących w stanie duchowej niewiedzy można - jak wiemy -
z wielką łatwością skłócać, ale gdy tylko zostawić ich w spokoju, od razu chcą handlować i łączy ich chęć zysku. Jak myślicie, dlaczego od 1948 roku ani jedno państwo muzułmańskie, arabskie nie przyjęło do siebie braci Arabów, muzułmanów jakby nie było, a wolą potajemnie a ostatnio coraz jawniej prowadzić intratne interesy z Izraelem, gdzie także wielu mieszkańców Strefy Gazy zarabiało sobie uczciwie pieniądze na życie pracując w Izraelu i / lub prowadząc swoje interesy z Izraelczykami, ale do czasu, gdy terroryści
z Hamasu przejęli kontrolę nad ich życiem i zaczęli wymuszać na mieszkańcach Gazy poprawność polityczną?  Pozostańmy obiektywni, nie bierzmy stron, bo bo obie strony konfliktu potrzebują się nawzajem i uczą się wiele poznając siebie.

Pisarz i student z Birzeit University Bara al Qadi
(jak jego poprzednicy) został uwięziony i torturowany w 2015 roku

za krytykowanie polityki i postępowania Autonomii Palestyńskiej.
Takich jak on są setki. Tam także ludzie budzą się z niewoli umysłów'
z niewoli poprawności

(Youtube / Screenshot)

Pytanie: Kto jest "godny", zgodnie z obowiązującą, polityczną poprawnością, aby środki masowego przekazu (mainstream media) zwróciły na niego uwagę, czy izraelski żołnierz służący w punkcie kontrolnym, na granicy Izraela, czy Arabowie, muzułmanie torturowani przez islamistów w Autonomii Palestyńskiej lub w Gazie przez Hamas?


- Jak reaguje świat - jeśli w ogóle- gdy Palestyńczycy oskarżają władze Autonomii i terrorystyczną organizacje HAMAS o tortury,napaść i zamach na swobody publiczne i lub używanie dzieci i obywateli jako żywych tarczy.
 Jak reagują main streem media  gdy w tym samym czasie wskazują poprawnie palcem w stronę Izraela? 
- Sprzedajne media w rękach schorzałych psychicznie, międzynarodowych iluminatów* udostępnią "ludobójcze postępowanie"  jak najszerszemu gronu odbiorców t.zw. opinii publicznej, ale o palestyńskim, islamskim zamordyzmie
i o skarżących się Arabach torturowanych w więzieniach palestyńskich ani słowa. Ci ludzie są niegodni wzmianki. nie liczy się obiektywna prawda lecz polityczna poprawność stworzona przez iluminatów, magów potrafiących zręcznie i sprytnie manipulować uczuciami tak zwanej "opinii publicznej", która nie ma w tej szatańskiej grze nic do powiedzenia; jej rola ograniczona jest li tylko do reagowania. W tym momencie, szanowny Czytelniku możesz zastanowić się
i zadać sobie pytanie: Czy ja świadomie żyję, czy tylko reaguję jak mimoza na impulsy z zewnątrz? Bezduszni, poprawni dziennikarze zamienią Cię w mimozę.
(* http://romannacht.blogspot.com/2014/12/dlaczego-iliminaci-sa-antysemitami.html

Historia nie kończy się na tym. Poprawne politycznie, kontrolowane przez  przez iluminatów, Rząd Cieni, Chazarską Mafię, jak się zwą, tak się zwą [im i tak na tym nie zależy; oni każą grać i opłacają orkiestrę, a Ziemianie tańczą] organizacje praw człowieka (a organizacje to znowu ludzie opłacani za to, że posłusznie głoszą i piszą to, co im iluminaccy pracodawcy nakazali) będą wskazywać palcem winnego - na Izrael za "zgwałcenie" "palestyńskich" praw człowieka , a Rada Bezpieczeństwa loży ONZ (ludzie na ciepłych posadkach) musi pro forma, gwoli poprawności odegrać w tej farsie teatralnej scenę pt. "Sesja nadzwyczajna" w celu "wyrażenia troski, i "potępienia Izraela", po czym... znudzeni tą szopką ludzie idą z innymi ludźmi na lunch lub dinner, gdzie są nagradzani przez swoich nieskromnie bogatych zleceniodawców, prawników pracujących dla swoich zleceniodawców, bezwstydnie bogatych szaleńców wierzących, że są aniołami upoważnionymi przez Boga na Ziemi (do czego "przyznał" się publicznie przyznał np. duch, żyjący w szacie ziemskiej znanej jako opiniotwórca - Georg Soros.).
- Jeśli nadal czcigodny Czytelniku jesteś za... i przeciw..., jeśli dotknął Cię już syndrom mimozy to pamiętaj, że ci sami ludzie napiętnują jutro Twój kraj jeśli wymagać tego będzie poprawność zniekształcająca obraz rzeczywistości.


Palestinian Media Watch [PMW]
- Oto przykład bezduszności opłacanych dziennikarzy i mass mediów.

To można określić tylko jako niżej niż poniżej pasa".

-Palestyńska  telewizja fałszywie przedstawiała fotografię ofiar niemieckich obozów" koncentracyjnych jako "Arabów", dokonując absurdalnego twierdzenia, że Żydzi spalają Arabów w piecu.

Zaledwie kilka dni przed Izraelskim Dniem Pamięci,  Autonomia Palestyńska popełniła jeden z najbardziej szokujących pokazów nienawiści i obłudy, używając swojej sieci telewizyjnej do pokazania światu fotografii ofiar hitlerowskiego obozu koncentracyjnego twierdząc, że ofiarami na załączonej fotografii są Arabowie zamordowani przezIzraelczyków.

- PA TV zmieniła sfałszowała fotografię przedstawiające setki martwych ciał w znalezionych w nazistowskim obozie koncentracyjnym w Nordhausen,nieopodal Buchenwaldu, przedstawiającą ofiary jako "Arabów zamordowanych i spalonych przez Żydów 9 kwietnia 1948 roku". Magicy propagandy chcą w ten sposób osiągnąć współczucie Zachodu i odzyskać setki milionów dorarów darowizn na rzecz "okupowanego przez Izrael narodu". 
- Aby sprytnie manipulować opinią publiczną, a szczególnie tymi, którzy nie rozumują samodzielnie a tylko reagują,  palestyńska TV usunęła odzież noszoną wobozach koncentracyjnych i amerykańskich żołnierzy z oryginalnej fotografii, po czym nieźle opłacani dziennikarze umieścili absurdalne twierdzenie, że "żydzi palą Arabów w piecach i tak było właśnie w 1948 roku,gdy rzekomo"Żydzi] palili kobiety i dzieci w wiejskim piecu ". P
- Ponadto, po sfałszowaniu fotografii obozu koncentracyjnego w Niemczech, PA TV pokazała fotografię ofiar masakry w obozie Sabra i Shatila, zbrodni popełnionej przez chrześcijańskie siły libańskie - i twierdząc, że i "tę zbrodnię popełnili Żydzi popełnili Żydzi w 1948 roku".

Te i poprzednie fałszerstwa i kłamstwa speców od propagandy Autonomii Palestyńskiej zbiegły się z  Dniem Pamięci o niemieckim Holokauście.
- Po tym jak prezydent Donald Trump zakręcił kran z którego płynęły setki milionów dolarów amerykańskich podatników dla "bezbronnych Palestyńczyków", wiele państw europejskich poszło za jego przykładem. Np. Np. norweski deputowany, Peter Gitmark zwrócił się do komisji kontroli parlamentarnej, by ta zbadała sprawę tego, co nazwał "pośrednim" wkładem Norwegii w palestyński terroryzm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz