Roman

Roman

sobota, 13 stycznia 2018

BABILOŃSKIE PRAKTYKI MAGICZNELilithqueen of the night, British Museum
Lilit, 
Sukkub, która odwiedzała Adama we śnie.
Po takim stosunku przyszedł na świat Kain (hebr. zazdrośnik), bratobójca.
   - Kilka słów o babilońskich praktykach magicznych:

Magiczne praktyki spod wieży Babel trwają do dnia dzisiejszego.
Czarować, oczarowywać można śpiewem, piosenką. Spiewanie jest aktem magicznym - włoskie słowo
(z łac.) - cantare. Magia, akt magiczny tutaj polega na narzuceniu swojej woli śpiewem np. rytualnej formuły (zaklęcia). Chanting. Mantry; kapłani (m.in. rabini, księża)  używają tej magii po dziś dzień.

- Zaklęcie lub zaklinanie jest magicznym aktem, który wywołuje różne  efekty i ma oddziaływać na rzeczywistość poprzez  metody liturgiczne, ceremonie i/ lub rytuały. tradycje utrwalają działanie zaklęcia.

- Obecnie czary są powszechne, do tego stopnia, że wiele programów telewizyjnych, w tym kreskówek dla dzieci często zawierają podprogowe zaklęcia. Magia jest sposobem na życie.mag potrafi manipulować osobiście lub posługując się "użytecznymi idiotami", jak nazywa się w tych kręgach służących magom ministrom, ministrantom i służby specjalne od brudnej roboty. Nie zdając sobie sprawy komu, czemu służą, studiują  demonologię, biorą udział
w seansach spirytystycznych itp.szukając pomocy demonów.
- Czarowanie może polegać na czytaniu znaków, które zdają się występować przed wydarzeniem. Nie jest to , wróżbiarstwo; raczej  sztuka interpretowania sygnałów przyszłych wydarzeń poprzez bycie
w teraźniejszości, co jest bardzo istotne dla każdego z nas, a nie tylko dla maga. Wszystkie te praktyki są wciąż istnieją w "współczesnym" społeczeństwie.

4 komentarze:

 1. Akol haia jesh v hije
  Shum hadash toha shemesh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magu Edmondzie , a coś Ty zaczarował powyżej bo nie zrozumiałam? :-))

   Usuń
 2. Aby zrozumieć czym jest magia trzeba wrócić aż do dzieła stworzenia.
  Upadli na Ziemię elohim/ Annunaki prawdziwi biotechnologiczni mistrzowie postanowili stworzyć na własne podobieństwo niewolniczą rasę hybryd ludzkich do pracy w ich ogrodach, kopalniach, do zabaw i cielesnych uciech. W ten sposób powstał humanoidalny gatunek biorobotów, działający na zasadzie roju, posiadający zaimplementowane na etapie planów mechanizmy podprogowej kontroli. Kolejna grupa to również hybrydowa, tyle, że tzw. rasa królewska będąca progeniturą samych elohim i stworzonych hybryd, posiadająca większą zawartość drapieżnej, testosteronowej krwi stwórców, kompletnie odjechanej krwi ( od istniejących na Ziemi tubylców ). Z tych prac i uciech powstały jak na razie grupy krwi 0, AB, B i charakterystyczny dla hybryd czynnik Rhezus wskazujący czy osobnik badany jest zgodny z genetyką/ konstrukcją naczelnych - posiada we krwi bogatą w żelazo hemoglobinę czy jest obcą hybryda/progeniturą elohim z krwią RH minus, posiadająca zamiast hemoglobiny zawierającą miedź hemocyjanine, tworząca pektagonalne wiązania i reprezentowaną w świecie zwierząt wyłącznie przez SKARABEUSZE, rzadkie skrzypy i głowonogi - ośmiornice... Stworzony biorobotyczny rój poza zaimplementowanymi mu przez stwórców programami kontroli, naturalnie pozbawiony jest wypracowanych przez przeżyte pętle reinkarnacyjne wartościowych, duchowych cech istot wyższych, co powoduje jego widoczną duchową obcesowość i surowość choć absolutnie przekonany jest, że nic mu nie brakuje. Biorobotyczny rój działa według zaimplementowanych mu algorytmów i na licznie wykorzystywane, podprogowe przekazywane mu przez jego władców wskazówki działa na zasadzie pszczelego roju. Każdy z nich wykonuje przy tym swoją wyuczona rolę w roju, nie będąc w stanie ( co zostało im specjalnie ograniczone) udźwignąć/ogarnąć całości, złożoności i wielowektorowości poszczególnych zagadnień. Charakterystycznie posiadają również wg. treści i typowo mentalne ograniczenia, których nie są w stanie pokonać, prawie zawsze odrzucając przekaz bez względu na włożony wysiłek i pracę intelektualną, aby ich przekonać o braku logiki w ich postepowaniu. Tą grupą można dowolnie podprogowo manipulować w celu osiągnięcia określonych rezultatów. Ta wiedza to tylko niewielka część Wiedzy pozostawionej swojej iluminowanej, dawniej chrystusowej ( chryst po aramejsku oznacza światło/ Słońce ) progeniturze po grecku zwanej Gnozą, hindusku Wedą, a po rzymsku Magią. Rój ma zaimplementowana mistykę i jest niezwykle podatny na wszelkie socjotechniczne oprogramowanie z nią związane zwane RELIGIĄ lub Magią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielu może się bezkrytycznie oburzać na w ten właśnie sposób postawioną tezę lecz doprawdy istnieje wiele zwłaszcza tych is-torycznych i innych dowodów, że rój wielokrotnie był przez pronigeturę elohim wykorzystywany później do eksterminacji całych niewygodnych dla globalnej władzy narodów, jak również starannie, wielokrotnie własnymi rękami prowadzonej i w typowy chytry sposób zwykle mistycznie argumentowanej lub skrycie przemilczanej samobójczej, drastycznej depopulacji własnych szeregów ( w imię nieposłuszeństwa, zerwanego przymierza lub surowej boskiej kary ).
   Co do zaś postawionej tezy widocznej jedynie dla tzw. zwierzęcych tubylców tzw. duchowej pustki i całkowitej bezkrytyczności własnego postępowania można przedstawić rzadkie istniejące jednak historyczne, naukowe opracowania zajmujące się również tym wrażliwym tematem --> https://www.youtube.com/watch?v=CLZBOOCc2i8
   Wracając jednak do Magii, to znany jest przecież wszystkim biorobotyczny stwór zwany Golem, który przy pomocy magii słów wsuniętej mu w otwór gębowy wysyłany był w celu realizacji morderczych zamiarów. Jest to kolejny przykład na wykorzystywanie zaimplementowanych biorobotom mechanizmów psychicznej kontroli w celu wykorzystywania ich jako skutecznych morderców. Naturalnie takie techniki zostały bezkrytycznie ostatnimi czasy do celów wojskowych przebadane i znacznie rozwinięte lecz zawsze niezmiennie za najlepszych biorobotycznych golemów wybiera się znacznie bardziej podatną do psychicznej kontroli hybrydową progeniturę. Jest jednak ponoć cienka nic nadziei, że obce cechy naturalnie zanikają i staja się w procesie krzyżowania obu gatunków recesywne, choć pewne grupy są dla sprawowania władzy nadal celowo hodowane w niezakłóconych, rodowych liniach krwi zgodnie z wiadomym SEKRETNYM PRZYMIERZEM ( szukaj w internecie )

   Usuń