Roman

Roman

środa, 24 stycznia 2018

OBCIĄŻONY CZŁOWIEK KOLABORUJE Z ISTOTAMI OBCIĄŻONYMI

   
Podobne charaktery służą sobie jako lustra.

- Żyjąca w ludzkim ciele obciążona ludzkimi programami dusza. czyli kosmiczny duch, który pozwolił sobie na przeprowadzenie na sobie okrutnego eksperymentu polegającego na pochopnym podjęciu decyzji ignorowania kosmicznych, boskich praw etyki i moralności opisanych w Biblii pod nazwą 10 "przykazań" i "kazania na górze" [a w rzeczywistości oświadczeń, bowiem
w stanie Boskiej świadomości, w Boskim Duchu "przykazania", zakazy, nakazy"
i "kazania ex cathedra nie mają miejsca] w rezultacie obsunął się na plan przyczyn i skutków, w wymiary rozwojowe i przyciąga do siebie upadłe istoty astralne zwane demonami, zgodnie z kosmicznym prawem grawitacji - równe sobie i podobne pola energii przyciągają się wzajemnie.
- Ziemski skafander zwany ludzkim ciałem jest również polem energetycznym, promieniującym, a więc transmitującym i odbierającym fale identycznei podobne w swych częstotliwościach.
- Użytkownik ciała (dusza, czyli podupadły duch) wraz ze swoim ciałem przeistoczył się w stację radiową.- Gdy użytkownik ciała transmituje weń wzniosłe, szlachetne uczucia, człowiek, a więc mózg ludzki transformuje je w drgania zwane myślami, na przykład o niesieniu pomocy upadłej ludzkości.
- Gdy jednak użytkownik ludzkiego ciała wśliznął się w ziemski skafander, ludzkie ciało w celu zawładnięcia jak największą liczbą istot ludzkich objawiając się im jako "przywódca duchowy", "przywódca polityczny" lub wojskowy itp., wówczas w mózgu człowieka tworzą się nisko drgające myśli, a w ciele pojawiają się symptomy zwane "chorobowymi". Taki stan świadczy o upadku.


- Każdy z nas jest duchem, dzieckiem Wolnego Ducha, naszego Boga-Ojca
i wszechobecnego Stwórcy, ponieważ Życie jest wszechobecne i jest jedyną Świętością - Absolutem.
- Natura, zwana także przyrodą jest częścią Absolutu, a człowiek jest ciałem
"zrodzonym" z Matki Natury. Oto dlaczego czcimy Ojca naszego i Matkę.


- To wszystko, co "posiał, emitował i zapisał w sobie, czyli w mikrokosmosie duch (a potem już jako dusza) w makrokosmosie inspiruje ludzkie ciało. Podobne wzorce informacyjne komunikują się z podobnymi sobie. Dba o to prawo duchowej grawitacji, prawo duchowego magnetyzmu.
Oczywiście istota anielska nie potrzebuje skrzydeł, żeby swobodnie poruszać się
w swoim domu, po wielowymiarowym wszechświecie.

- Inspirowani przez demoniczne istoty ziemscy uczeni uznający Ziemian za zbędnych zbędnych darmozjadów, za uszkodzone genetycznie zmutowane hybrydy, starają się ingerować w wewnętrzny porządek mikrokosmosu, tworząc tym samym poważną przyczynę, która wywoła nieprzewidywalne skutki,
a mianowicie ludzie zgodzą się przyjmować obce geny, czyli obce programy od ludzi z akademickimi dyplomami, a następnie będą je przyjmować jedząc ciała genetycznie zmutowanych zwierząt, 
genetycznie zmienionych ziaren, owoców
i jarzyn.
- Każdy gen jest nośnikiem specyficznych informacji. Te informacje pochodzą od żywej formy życia, z której gen lub jego komponent został pobrany przez inżyniera-genetyka, który wszczepia go np. pacjentowi  choremu na raka, który jego zdaniem nie jest wystarczająco doskonały (i słusznie), o czym świadczy stan zdrowia pacjenta (a zarazem i genetyka). I być może implantowanie tych obcych dla organizmu programów "pomogło", (manipulacja ta nazwana będzie "udanym leczeniem") i pacjent za spore honorarium wierzy, że został wyleczony ze śmiertelnej choroby, a myśli tak dlatego bo nie zna sam siebie i utożsamia się tylko ze swim ziemskim, zepsutym skafandrem, ze swoim biologicznym ciałem. Taki żyjący w niewiedzy człowiek chce wierzyć, że kupił sobie zdrowie, bo go na to stać, ale program choroby pozostaje w samym duchu (dokładniej w samej duszy), w użytkowniku zmanipulowanego genetycznie ciała.

- Żyjący w stanie duchowego zamroczenia, nastawiony tylko na materię, tylko na zewnątrz człowiek zjada ciała manipulowanych genetycznie zwierząt
i produkty odzwierzęce. Te zwierzęta nie są już "dziećmi" Matki Natury. To bioroboty. To żywe ostrzeżenie dla ludzkości, co może stać się z ludzkim ciałem - z człowiekiem. Manipulacja genetyczna pod płaszczykiem uzdrawiania
z zewnątrz, inżynieryjne, genetyczne, eugeniczne transhumaniczne naprawianie niedoskonałego człowieka - ludzkiego ciała. Zmutowany, bezduszny człowiek stanie się opatentowanym produktem.

- Na półkach sklepowych obok niezdrowej żywności roi się od produktów "naturalnych" produktów odpowiednio zmanipulowanych. Fragmenty obcych genów sa wdychane z powietrzem i wnikają w ludzkie organizmy z t.zw. uzdatnioną wodą pitną. Jeżeli człowiek pamięta o swoim boskim, kosmicznym pochodzeniu i prowadzi tryb życia w oparciu o wyżej wspomniane Boskie oświadczenia, wówczas obce programy nie mogą wywołać w takim organizmie rezonansu; jeśli jednak dusza, użytkowniczka człowieka ignoruje prawa Życia
i prowadzi samowolny tryb życia tworząc swoje własne zasady, wówczas podobne w swym niskim drganiu programy obcych genów wywołają rezonans, zagnieżdżą się w komórkach i stąd będą emitować nieharmonijne fale. Proces transformacji wyobcowanego człowieka, który nie czuje jedności z całym wszechświatem, który jest jego domem, jest już w toku. Człowiek nieświadom swojej boskości jest obcy też sam dla siebie. Te obce geny, obce programy pozbawiają go jego prawdziwej, kosmicznej natury przez co człowiek coraz bardziej tonie w swoim egoizmie i egocentryzmie. 

W rezultacie tego, użytkowniczka takiego mutanta zmuszona będzie żyć swoimi ludzkimi obciążeniami w światach niskiego astralu. Ponieważ "wieczne potępienie" jest wymysłem obciążonych kapłanów, zanim odzyska swój naturalny, boski stan świadomości, swoje naturalne światło miną eony. Swobodny przepływ boskich, uzdrawiających  prądów eterycznych został naruszony i zablokowany.
- O co tu chodzi?
- Eugenika posługuje się genetyką w celu manipulowania ludzkim ciałem. Manipulować ludzkimi ciałami chce ten, kto traci nad nimi panowanie, zaś traci nad nimi panowanie dlatego, ponieważ ludzki świat i ludzkie ciała są obciążone toksynami, metalami, elektromagnetycznym smogiem, w wyniku manipulacji genetycznych, radioaktywnością itd. Boskie prawo bazuje na jedności
i komunikacji a zatem łączmy się i jednoczmy z przestrzegającymi Boskich, kosmicznych praw cywilizacjami i inteligentnymi istotami ("Miłujcie się tak, jak ja was miłowałem" - bezwarunkowo, bezinteresownie uczył Chrystus przez Jezusa). Istoty demoniczne, te bezcielesne jak i te w ludzkich ciałach chcą zawładnąć ludzkością i planetą Ziemią, chcą jej tylko dla siebie. chcą oderwać ją od Całości i z tej przyczyny skłócają od tysiącleci ludzi, dzielą ich na tak zwane narody i brutalnie nimi rządzą.
 Bóg jest wszechobecnym życiem i oddaje się swoim istotom; JEST dla nich. My, jeśli chcemy żyć świadomie zgodnie z Boskimi prawami Życia powinniśmy żyć jeden dla drugiego, a nie jak życzą sobie tego demoniczne istoty - jeden przeciwko drugiemu, naród przeciw narodowi, plemię przeciw plemieniu, gatunek przeciw gatunkowi... Ten, kto decyduje się służyć demonom jest zdrajcą, bo zdradza swój gatunek. Kto decyduje się realizować i wdrożyć Boskie prawa w swoje życie - ten odzyskuje zdrowie, świadomość i życie, bowiem istoty demoniczne i ich służalcy na Ziemi planują z pomocą inżynierii genetycznej stworzenie nowego człowieka, człowieka bezdusznego, wykonującego bez zastanowienia każde ich polecenie. Samodzielne myślenie uznane jest na tym planie jako objaw choroby psychicznej. Z jednych zostaje wysysana negatywna energia i ci pozostają z syndromem wypalenia; inni,ci bezduszni karmieni są tą negatywną energią.
- Ci, którzy żyją dla Boga Ojca, przygotowują atmosferę dla powszechnej świadomości kosmicznego Chrystusa (nie mylić z umęczonym, ludzkim ciałem przybitym na postrach do krzyża ); genetycznie zmodyfikowani, wyalienowani ludzie będą wymierać, będą to społeczności.
- Raz jeszcze: o co tu chodzi?
- O tak zwany "nowy porządek świata", w którym bezdusznym oferuje się "robienie kariery" i wygodne życie w i na materii...


Jesteśmy wolni i decyzja należy do nas.

6 komentarzy:

 1. Ależ Pan straszy Panie Romanie. I " jak żyć "...? Żartuję , oczywiście. Ci bezduszni kojarzą mi się ze sztuczną inteligencją. A propos pokarmów to co Pan spożywa jeśli wolno wiedziec? Wysokowibracyjne? A skąd wziąć " czyste " warzywa i owoce / nie modyfikowane genetycznie , bez sztucznych nawozów , bez oprysków /? Niewielu może takie wyprodukować. Czysta woda do picia - to też problem. Sursum corda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z żywnością się zgadzam z Pani Martą. Za to lepszą, mniej sypaną zwaną ekologiczną trzeba się nalatać. Są specjalne kieramasze ze zdrową żywnością ale są zadko. Są sklepiki, ale jest ich mało i raczej w wiekszych miastach, produkty jednak drogie, na kieszen normalnego polaka raczej za drogie. Ja osobiscie korzystam z ekologicznego pozywienia ale wydaje średnio dwa razy wiecej niz sredni kowalski. Poza tym, to ekologiczne pozywienie z certyfikatami oznacza, że np. ziemniak był sypadny 4 razy w roku a nie jak nie ekologiczne 20 razy. Jednk było sypane, to wybór mniejszego zła.

  Czy możecie przesłać te prawdziwych 10 przykazań? Gdzie moge to znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 Moj. 20:2-17
   2. Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
   3. Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.
   4. Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
   5. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,
   6. A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
   7. Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie zostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego.
   8. Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.
   9. Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,
   10. Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.
   11. Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.
   12. Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.
   13. Nie zabijaj.
   14. Nie cudzołóż.
   15. Nie kradnij.
   16. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
   17. Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego
   (BW)

   Usuń
 3. Pięknie poprosić Pana Romana o przetłumaczenie z hebrajskiego. Podobno jest " nie morduj " zamiast " nie zabijaj " a to jest spora różnica.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet musimy wypowiadać się tak aby inni mogli też zatwierdzić.

   Usuń