Roman

Roman

niedziela, 4 lutego 2018

OFICER SS AGENTEM IZRAELSKIEGO MOSADU - Czy cel uświęca środki?

Skąd wziął się tytuł tej książki?
Generał, Gadi Eisenkott, szef sztabu sił zbrojnych Izraela, powiedział, że jego zdaniem armia nie działa dziś zgodnie ze sloganami biblijnymi i talmudycznymi: "Powstań, by zabić tych, którzy przyszli zabić ciebie".
Takie jest zdanie tego wojskowego, ale prorok Mojżesz uczył
w imieniu JA JESTEM - "Nie zabijaj!". Jego słowa tłumaczy się dziś dla wygody: "Nie morduj!"

- O tym, jak Mossad zamienił byłego nazistę, chwałę hitlerowskich komandosów w tajną izraelską broń pisze dziennikarz śledczy, Ronen Bergman, autor książki Rise and Kill First, w której opowiada o tym (co już kiedyś doszło do mnie
w trakcie rozmowy z kilkoma dziennikarzami  izraelskimi) - historię o tym, jak Mosad, izraelska agencja wywiadowcza, zwerbowała austriacckiego nazistę, chlubę Führera, Adolfa Hitlera, Otto Skorzennego , aby pomógł pokonać wrogiego 14-to letniemu państwu, Izraelowi, opętanego naukami Koranu, prezydenta Egiptu, Abdela Gamala Nassera, który udzielił azylu w zamian za  wsparcie zespołowi nazistowskich naukowców, którzy mieli pomóc mu zniszczyć Izrael i przejść do historii świata islamskiego jako przykładny muzułmanin, który wykonał sumiennie swoją powinność.

- Oczywiście śmietanka hitlerowskich naukowców wraz z legendarnym Wernerem von Braun trafiła na usługi do USA; uczeni ściągnięci z pomocą Watykanu i Rycerzy Maltańskich (braci Dulles) w ramach tzw. operacji Paper Clip (https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Paperclip), ale pozostali znaleźli się
w Kairze, w Damaszku, w Kajmańskiej Sanie i w państwach Ameryki Południowej. Swoje usługi byli gotowi oferować każdemu,kto zapłaci. Jak wynika z kart historii, wczorajsi "patrioci" i "ideolodzy" pewnego pięknego poranka budzą się ze snu, nastawiają żagle na inny watr i płyną w przeciwnym kierunku.
- W tym miejscu można zastanowić się, czy ze strony żydowskiej, taka decyzja bazowała na etyce i moralności zawartej w Dekalogu, czy definitywnie nie?
- Kto zna historię Izraela wie, że latach 60-ch XX w. Izrael miał bardzo ograniczone możliwości znalezienia sposobu na przetrwanie. Założenie po II-giej wojnie światowej wysepki innowierców pośrodku Oeanu Islamskiego było ryzykownym przedsięwzięciem. [To temat nad którym warto się zastanowić.].


Dlatego Izrael w niektórych sytuacjach musiał zrezygnować z mądrości  żydowskiej, a wesprzeć się mądrością chińską:
Nie ma znaczenia, czy kot jest czarny czy biały, o ile może złapać mysz.

- Dziś w Izraelu słyszy się jednak takie głosy:że agenci Mosadu komunikując się z SS-manem Skorzenym stali się przestępcami, , a Izrael powinien się tego wstydzić. Niemoralne postępowanie pozostanie niemoralnym i nie może być usprawiedliwione. Otto Skorzeny zabijał ludzi i także Żydów. Czy można zatem  przyjąć, że skoro zabił mniej Żydów niż Eichmann, to można z nim prowadzić interesy.
- Inni twierdzą, że gdyby Mossad nie zrekrutował Skorzenego, to tysiące Izraelczyków, niewinnych ludzi rodem nie tylko z Europy, ale
z państw afrykańskich (z Jemenu, z Algierii, z Tunisu, z Maroka itd) zginęły by
w wyniku ataku  rakiet Nasera (nota bene takich rakiet, jakie produkowano w USA pod okiem oficera SS, wernera von Braun).
Ta debata jest dziś prowadzona w sytuacji, w której muzułmańscy fanatycy, ajatollahowie grożą nuklearnym wymazaniem z powierzchni Ziemi mieszkańców Izraela i nazwy tego państwa z mapy świata.

* * * 


Autor książki pt. Gewonnen gegen Hitler (Wygrałem z Hitlerem), mój kuzyn, Marian Nacht-Rogowski, który współpracował z tropicielem niemieckich zbrodniarzy wojennych, Szymonem Wiesenthalem powiedział mi, że ku jego oburzeniu, Wiesenthal na prośbę Mosadu, na jakiś czas skreślił ze swojej listy zbrodniarzy nazwisko Skorzeny.

* * * 
O austriackim komandosie SS, Otto Skorzenym pisałem już kiedyś w lipcu 2016 roku.
- Przy okazji pisałem również o ślepnącej Savitri, zwanej kapłanką Hitlera, która
w tym czasie, gdy SS-man Skorzenny ukrywając się w Madrycie i na krótko przed jego śmiercią (zmarł na raka) już był tajnym agentem Mosadu. No cóż? Savitri Devi do końca była zaślepiona astralnymi mitami o aryjskiej rasie panów zwanej w germańskich kręgach miłośników muzyki Wagnera - Herren Volk.
http://romannacht.blogspot.com/2016/07/ban-ki-moon-dodaje-swoje-3-grosze-do-nwo.html

3 komentarze:

 1. Skorzennego skreślono z list na polecenie z góry, gdyż był to wykorzystywany przez progeniturę elohim kolejny ich ważny morderczy Golem --> http://educate-yourself.org/cn/martinbormannphotostocompare02jul07Polish.shtml

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektóre z rewelacji Skorzenego dotyczą:
   1. prawdziwej tożsamości i zaplanowanej przez Nazi wywrotowej działalności George Herberta Walkera Busha, 41-go Prezydenta Stanów Zjednoczonych; rzekomo sprowadzonego do Ameryki (ze Skorzenym jego ochraniarzem) i potajemnie adoptowanego przez Handlującego-z-Wrogiem skazańca Prescotta Busha. Skorzeny twierdzi, że prawdziwe nazwisko GHW Busha brzmi George H. Scherff. Urodzony w Niemczech (Krakowie) George Scherff był asystentem Nikola Tesli. Pierwsze 5 lat w Ameryce George spędził węsząc w laboratorium Teslii i wykradając wszystko co się tylko dało z wyników badań prowadzonych przez Teslę i wysyłając zdobyte materiały do Niemiec. Tesla żalił się pewnemu małżeństwu o szkodniczej i przebiegłej naturze „małpki”, która krzątała się po jego laboratorium nazywając ją „ciekawski George”. Na tej podstawie powstała w późniejszym czasie seria bajek dla dzieci pod tytułem „Ciekawski George”.
   2. roli jaką Skorzeny odegrał (razem z Reinhardem Gehlenem) w zabójstwie Nikoli Tesli (uduszenie) 6 stycznia, 1943 roku po tym jak dzień wcześniej, 5 stycznia podstępem zmuszono go do wyjawienia wszystkich szczegółów jego najważniejszych odkryć a następnie kradnąć jego najwartościowsze wynalazki włącznie z zawartością sejfu, który został dostarczony Hitlerowi.
   3. sfingowania „samobójstwa” Hitlera w kwietniu 1945 roku w berlińskim bunkrze (potwierdzone w 1948 w trakcie przesłuchania szefa Gestapo Heinricha Muellera, w Raporcie Nordona a także przez rosyjską Komisję Śledczą w 1946 roku raportującej Stalinowi)
   4. kluczowej roli jaką Skorzeny odegrał w konsolidacji wywiadu Nazi Gestapo i infiltrowanej przez Nazi OSS (Biuro Służb Strategicznych) a następnie w przekształceniu jej w Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) in 1947, pracując z Georgem Herbertem Walkerem Sjerffem-Bushem (wtyczka Nazi – George H. Scherff), i szpiegiem Nazi SS Reinhardem Gehlenem, który miał przydomek „Dziki Bill” Donovan, a także sabotażystą, Allenem Fosterem Dullesem. Skorzeny ponosił też odpowiedzialność za operację Odessa. Głównym celem tej operacji było potajemne przemieszczenie 50 tysięcy członków Nazistów to Północnej i Południowej Ameryki przy współudziale i ochronie CIA.
   5. Wg twierdzeń Skorzenego Reinhard Gehlen, Josef Mengele, and George HW Bush bezpośrednio uczestniczyli w zabójstwie JFK i wielu innych spiskach przy udziale Nazistów, o których można się dowiedzieć z płyty CD Erica Bermena: Powiązania rodziny Bushów (poniżej).

   Po raz pierwszy tą fotografię ujrzałem w maju 2007 roku. Ktoś przesłał mi link do artykułu napisanego przez Dona Nicoloffa w kwietniowym wydaniu Idaho Observer. Don opisał w nim niesamowitą historię Erica Bermena a zwłaszcza tego jak wszedł w posiadanie pudełka po butach wypełnionego zdjęciami, które przekazał mu Otto Skorzeny – ochroniarz Hitlera, super komandos, agent kontrwywiadu, zamachowiec i współzałożyciel – razem z Allenem Dullesem, George HW Bushem, Billem Donovanem i Rheinhardem Gehlenem, Centralnej Agencji Wywiadowczej czyli CIA.

   Otto Skorzeny powiedział Ericowi Bermenowi, że George Scherff Jr, zidentyfikowany na powyższej fotografii i George Herbert Walker Bush, 41-y Prezydent Stanów Zjednoczonych, to jedna i ta sama postać. Przeczytawszy artykuł Dona Nicoloffa początkowo odniosłem wrażenie, że George Scherff Sr. and Prescott Bush to różne osoby. Kiedy zacząłem się przyglądać tym fotografiom doszedłem do wniosku, że Prescott Sheldon Bush i George Scherff Sr. mogą być tą samą osobą. Co więcej, nie może być przypadkiem to iż kobieta siedząca przed Georgem Scherffem Seniorem na powyższym zdjęciu łudząco przypomina Dorothy Wear Walker Bush (na tym zdjęciu ma około 37 lat) , która 11 lat później została sfotografowana obok samolotu ze swoim mężem Prescottem S. Bushem i swoim synem, Georgem HW Bushem ( a może to jest George H. Scherff Junior?).

   Usuń
  2. http://wandaluzja.pl/?p=p_361

   Usuń