Roman

Roman

środa, 8 lutego 2017

CZY ARABOWIE I ŻYDZI MOGĄ ŻYĆ W POKOJU?

Sheikh Farid al-Jabari

Powyższe pytanie - jak wiele innych pytań - zawiera w sobie odpowiedź: mogą, ale na razie 
NIE WSZYSCY.

Artykuł z serii NIE WSZYSCY

   - Wysłałem przesłanie pokoju - powiedział Szejk Farid al-Jabari z Południowych Wzgórz Hebronu rzecznikowi społeczności żydowskiej w Hebronie. Jak widać niezwykle odważny człowiek. 

   - Noam Arnon, rzecznik Gminy Żydowskiej w Hebronie, spotkał się z Shejkiem Faridem al-Jabari w jego namiocie w celu omówienia stosunków żydowsko-arabskich i perspektywy życia w pokoju. Ten szejk jest promotorem pokoju między Żydami a Arabami.
Wysłał "przesłanie pokoju", w którym wyraża nadzieję, że "wszyscy będziemy tu mieszkać razem na tej ziemi, która jest krainą pokoju - ŻYDZI, CHRZEŚCIJANIE I MUZUŁMANIE".

   - Takie przesłanie jest obecnie politycznie niepoprawne i z pewnością pewne służby z obu stron zadbają o to, żeby opóźnić proces pojednania obu stron. Wprawdzie obie strony nadal jeszcze nie pozbyły się z siebie wirusa religii, to jednak dzięki budzącym się do normalnego życia duszom perspektywa pokoju materializuje się wbrew poprawności.

   - Według al-Jabari'ego, anarchiści i terroryści w regionie powodują więcej szkód niż korzyści, wzmagają tylko stress i mnożą straty socjalne i finansowe ... i dodał: - Władze Autonomii Palestyńskiej nie mają prawa podpisywać żadnych umów dotyczących naszych nieruchomości. Te umowy są tymczasowe.
JEGO ZDANIEM TERRORYŚCI POWINNI WYNIEŚĆ SIĘ Z OKOLIC HEBRONU
I ZOSTAWIĆ LUDZI W SPOKOJU - ŻYDÓW I ARABÓW.
A więc NIE WSZYSCY.

4 komentarze:

  1. Powiadaja ze dobrymi checiami piekło wybrukowane :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety religia pozostanie ,ale liczy sie świadomość która dociera do coraz większej liczby ludzi w Polsce tez daje sie to odczuć dla bystrego obserwatora

    OdpowiedzUsuń
  3. Z tego to powodu MAGIA SŁOWIAŃSTWA robi się teraz znowu niezwykle popularna wraz z serio planowanym POLIN miejscem wiadomego, nowego ŻYDÓW odpoczynku, a ponieważ wiadoma brać jest wrażliwym na muzykę narodem, to i już powstają słowiańskie, niezwykle wciągające, dosłownie hipnotyczno-kosmiczne tubylcze utwory --> https://youtu.be/MKYEcrphOc4

    OdpowiedzUsuń