Roman

Roman

niedziela, 12 lutego 2017

W TLE KAŻDEJ WOJNY NAPOTKAMY NA KLER
Rijad al-Maliki,
minister spraw zagranicznych Autonomii Palestyńskiej


Palestyński minister spraw zagranicznych ostro potępił holocaust

   - Doprawdy trzeba mieć odwagę, aby w środowisku półtora miliarda muzułmanów potępić zagładę żydów reżyserowaną przez satanistów posługujących się uwielbianym w tych kręgach niemieckim Führerem. Dusze budzą się i uwalniają od wirusa nienawiści na całym świecie. Stary świat przemija a już materializuje się świat nadchodzący, szlachetniejszy, opierający się na jedności i braterstwie w uniwersalnym, kosmicznym sensie.

   - Riyad Al-Maliki ostro potępił masakrę popełnioną przez hitlerowców na żydach i innych mniejszościach etnicznych jak cyganie w czasie zwanym dziś Holokaustem. W swoim przemówieniu nalegał, aby zapobiec powtórzeniu się zbrodni zagłady i dodał: Holokaust jest najcięższym grzechem jaki został popełniony przez ludzi przeciwko ludzkości, przeprowadzony w perwersyjny sposób, którego wolny człowiek nie może pojąć; - skrupulatna czystka etniczna z równoczesną, masową eksterminacjąJednocześnie zauważył, że "ludzkość przetrwała kilka etapów katastrof i zła; zła, które należy zwalczać i nie dopuszczać do powrotu mocą ludzkiej sprawiedliwości i międzynarodowego prawa. Te epizody obejmują reżim apartheidu (separacji rasowej), jaki panował w Republice Południowej Afryki,
a także reżim okupacyjny Izraela z [jego] kontrolą nad innymi ludźmi - palestyńskimi Arabami... "

Jedyną religią dla której czuję respekt to islam.
Jedyny prorok którego podziwiam, to Mahomet.

Haj Amin al-Hussaini (vel Mohammed Aminul Husseini.
Tytuł Mohammed jest odpowiednikiem słowa 'Pan'; ang. 'sir').
Wielki mufti po otrzymaniu wizji z astralu spiskował i tworząc poprawne dziś polityczne pojęcie "Palestyńczyków" i przyczynę do rozpoczęcia "świętej wojny" - jihadu.
   - Należy zauważyć, że stwierdzenie to było odnotowane na kilku palestyńskich stron internetowych, ale nie pojawiło się na oficjalnej stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Autonomii Palestyńskiej.
 http://www.fpnp.net/site/news/4652

Wielki mufti Jerozolimy Amin al-Husajni z bośniackimi ochotnikami Waffen-SSlistopadzie 1943 roku.
https://euroislam.pl/wielki-mufti-jerozolimy-przyczynil-sie-do-holokaustu/   - Hitlerowska wersja historii jest zniekształcona agresywną, muzułmańską propagandą. Muzułmanie zniszczyli klasyczną, europejską cywilizację i zepchnęli wszystkie wynalazki, osiągnięcia oraz poziom wiedzy w stulecia ciemnoty, co zmusiło świat Zachodu zacząć wszystko od nowa, bowiem wszystko nam służy; im większy opór - tym silniejszy napór. 

"Tylko w czasach panowania Arabów kultura stanowiła główny czynnik rozwoju. Pod panowaniem Arabów osiągnięto standard godny podziwu; do Hiszpanii przybywali najwięksi uczeni, myśliciele, astronomowie i matematycy z całego świata, a obok siebie rozkwitł duch słodkiej, ludzkiej tolerancji i poczucie purystycznej rycerskości. Wraz z nadejściem chrześcijaństwa pojawił się okres barbarzyństwa. Gdyby Karl Martel (omen nomen Karol Młot) nie zwyciężył w Poitiers - gdy świat wpadł w ręce Żydów, a więc tchórzliwego chrześcijaństwa! - prawdopodobnie wszyscy zostaliby konwertowani na islam, ten kult który gloryfikuje heroizm i który otwiera siódme niebo tylko dla niezłomnego wojownika. Wtedy to germańskie rasy podbiłyby i zwyciężyły cały świat.
Tylko chrześcijaństwo zapobiegło temu".

- Przemówienie Hitlera, 28 sierpnia 1942Klika miesięcy później: https://www.youtube.com/watch?v=AHHr2SNjbnc

- Czyżby konwertowanie na islam było ową "słodką tolerancją"?
- Czyżby cenzura była zaliczana pod miano "purystycznej rycerskości"?
- Czy stałe powtarzanie tego samego kłamstwa (Goebbels) aż zmęczone umysłu uznają je za poprawną prawdę świadczy o rycerskości?
- Wraz z nadejściem chrześcijaństwa pojawił się okres barbarzyństwa...?

A więc do czasu pojawienia się na Ziemi Chrystusa upadła ludzkość żyła w stanie Boskiej świadomości? Dopiero Chrystus doprowadził do stanu, w którym pojawiło się zapotrzebowanie na germańskie zbawienie?... "Denn heute gehört uns Deutschland und morgen die ganze Welt"?... (Bo dzisiaj Niemcy są nasze, a jutro świat"; ... "gdy związek nasz bratni garnie ludzki ród"?) ... tak jak dziś światu potrzeba rzekomo amerykańskiej demokracji?
Edward Snowden twierdzi, że te istoty, które inspirowały Hitlera dziś inspirują amerykański rząd cieni - ludzi których nie znamy. W ich szeregach roi się od jezuitów i Rycerzy Maltańskich). Tak! Tzw, "żydów"

także. Z tym, że ci pierwsi nie są chrześcijanami bo ignorują "Kazanie na Górze" Chrystusa, a ci drudzy lekce sobie ważą mojżeszowy Dekalog.

Adolf Hitler był medium napędzanym kokainą. Był marionetką jezuitów, którzy realizują swoje plany. Mein Kampf - ulubioną lekturę islamistów napisał jezuita, Heinrich Stampfle. Dzisiaj te plany są realizowane z cała stanowczością na oczach całego świata. Podczas gdy Karol Wojtyła całował tylko Koran
jezuita Bergholio całuje stopy muzułmanom.
Oklaski i Oskary dla obu magów!


Magowie.
Jezuita i wielki mufti Kairu

Czy Rijad al-Maliki przemawiał z serca, czy Autonomia chce zostać uznana na forum międzynarodowym? Tylko Allah i Rijad wiedzą jakie są motywy tych wypowiedzianych słów.


4 komentarze:

 1. Te pierwsze zdjęcia...masakra :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest pewien dobrze znany naukowiec, który odważył się zebrać i uporządkować całą znaną historię ludzkości do kupy i ogłosić ją w kilku znamiennych wykładach w których obnaża hegemona i jego siły mroku odpowiedzialne za nie kończący się chaos i wojny na świecie. Przedstawiona nowa chronologia oraz odkryte wzajemne logiczne powiązania i algorytmy spisku nawet wielu zorientowanych w temacie przyprawiają o osłupienie. Ponieważ Pan Panie Romanie interesuje się fantastyką naukową, proszę sobie łaskawie ten jeden z ostatnich wykładów obejrzeć ( dostępny w dwóch językach rosyjskim i słabo ad-hock tłumaczonym niemieckim ). Wiedza tam przedstawiona jest w wielu szczególnych punktach porażająca --> https://youtu.be/3eADcyp8XXI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykład Siergieja Sala po części wyjaśnia pytania i wątpliwości postawione w artykule. Należy jeszcze wyłącznie przywrócić ślepcowi wzrok, aby w końcu w swym odwiecznym zacietrzewieniu zauważył, to co ma od samego początku, dosłownie tuż przed samym nosem. Robię to w końcu, gdyż już mnie znudziło patrzenie na durne i destrukcyjne, niezmiennie czynione rujnujące ten świat naiwne próby tych, którzy jak to nazwał Stwórca M(3:1), byli bystrzejsi niż wszelkie istniejące na Ziemi zwierzęta polne. Zadziwiający jest fakt, jak te rządzące chaosem tego świata iluminowane w narkotycznych seansach bystrzachy, tego kompletnie nie dostrzegły, stale miotając się i czyniąc w swej zapamiętliwej walce ze Stwórcą i tubylcami, dosłownie wszystko na opak. Otóż moi mili niech otworzą się wreszcie wasze oczy, aby widzieć, a wasze uszy niech zaczną w końcu słuchać...
   Stwórca już w drugim zdaniu po wiadomym grzechu, oznajmił ( zaordynował lub jak kto woli przewidział ), to co wy nadal nie chcecie zobaczyć i usłyszeć, brnąc coraz głębiej w żałosnej durnocie i doprawdy chorym, niszczycielskim chaosie, niszcząc to wspaniałe, wspólne jak dotąd stworzone nam miejsce przetrwania. Stwórca więc oznajmił, wydał polecenie czy jak kto woli przewidział znamienną dla nas przyszłość: M(3:15)Nieprzyjaźń!!! też położę między tobą i niewiastą, i między nasieniem twoim, i między nasieniem jej to... Ten fragment oznacza dosłownie ni mniej ni więcej, że tą zapiekłość i nienawiść jaką odczuwacie i tworzycie przeciwko pokoleniom niewiasty jest wykonywana ściśle dosłownie jak na polecenie, proroctwo tego Stwórcy. Jak, że zatem możecie będąc Mu w tej podstawowej kwestii posłusznymi, wygrać z postawioną przez Niego dalszą przepowiednią ( niekończącą się, kompletnie niepotrzebną rujnującą wojną i stale czynionym chaosem, którego skutki będą kolejny raz żałosne dla obu stron. Czy czasem nie we wspólnym przymierzu i wzajemnej solidarności jest jedynie proste rozwiązanie? Czyżbyście obawiali się spróbować, obawiając się durnego, humanoidalnego gatunku od tzw. polnych zwierząt nad którymi niebotycznie ponoć górujecie sprytem ? Po co zatem te niszczycielskie Inkwizycje, wojny, depopulacja ? Czyżby Stwórca wiedział coś o was czego przyznać sami sobie się boicie ?
   Rozwiązanie jak sądzę jedynie trwałe dla nas i tego cudownego miejsca jest jedno - wzajemna solidarność i współpraca ponad narosłymi naturalnymi podziałami, inaczej wiadome, boskie proroctwo spełni się, a to zaboli nas wszystkich!
   wężykiem, wężykiem

   Usuń