Roman

Roman

niedziela, 23 kwietnia 2017

MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ OSKARŻA MONSANTO


Monsanto Company*
Międzynarodowy koncern specjalizujący się w biotechnologii
oraz w chemii organicznej nastawiony na produkcję w zakresie rolnictwa. We wrześniu 2016 roku zarząd spółki Monsanto zaakceptował propozycję wykupienia jej przez niemiecki koncern chemiczny Bayer
za kwotę 66 mld dolarów.****


Międzynarodowy Trybunał oskarża Monsanto o doprowadzanie
do ekologicznej zagłady.


   - Po dwudniowej rozprawie przeprowadzonej w Holandii w październiku 2016 roku, pięciu międzynarodowych sędziów oskarżyło koncern Monsanto, że angażuje się w "praktyki, które kolidują z prawem do zdrowego środowiska,
z prawem do zdrowej żywności i z prawem do zdrowia"
.

   - W swojej opinii opublikowanej w dniu 18 kwietnia 2017 roku sędziowie stwierdzili, że przestępstwo które nazwali ekologiczną zagładą (ang: "ecocide") zostało uznane przez prawo międzynarodowe, zaś fakty, które zostały im przedstawione podlegają jurysdykcji Międzynarodowego Trybunału Karnego (International Criminal Court). Odwołując się do prymatu międzynarodowego prawa dotyczącego praw człowieka i prawa ochrony środowiska, sędziowie napisali, iż "nadszedł czas na uznanie przedsiębiorstw wielonarodowych za przedmioty prawa, które mogłyby być pozwane w przypadku naruszenia praw podstawowych". Zwoływany przez grupy obywatelskie trybunał wysłuchał zeznań 30 świadków z 16 krajów.

   - Po zbadaniu dowodów dotyczących rozpowszechniania "niebezpiecznych agrochemikaliów w rolnictwie przemysłowym"; "Inżynierii, produkcji, wprowadzania i rozpowszechnienia genetycznie zmodyfikowanych roślin", oraz "wprowadzenia trwałych zanieczyszczeń organicznych, takich jak PCB (polichlorowane bifenyle) do środowiska" sędziowie stanowczo stwierdzili, że "działania i produkty spółki Monsanto szkodzą glebie, wodzie i środowisku",
a takie zachowanie "koliduje z prawem do zdrowia".

Ludzkie prawa są naruszane

   - Szczególnie konkretne pytania zbadane przez trybunał dotyczyły kwestii związanych z naruszaniem prawa do zdrowego środowiska, prawa do wyżywienia, prawa do zdrowia i prawa do wolności badań naukowych; a także współudział w zbrodniach wojennych i ekologicznej zagładzie.

   - Od ponad dziesięciu lat te same kwestie były kluczowe dla pracy naszej Fundacji Zdrowia niemieckiego lekarza, doktora n. med. Mathiasa Ratha, współpracownika profesora Linusa Paulinga, dwukrotnego laureata nagrody Nobla. Wiele z nich, na przykład, wyraźnie odnosiło się do wezwania EUROPA DLA LUDZI PRZEZ LUDZI - wezwania ofiar ocalałych z Auschwitz i innych hitlerowskich obozów koncentracyjnych podczas konferencji zorganizowanej wspólnie z Fundacją doktora M. Ratha w 2007 roku.***

   - Ponadto w skardze przedstawionej przez Fundację doktora Ratha Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu (International Criminal Court) w 2003 roku, członkowie Fundacji bezpośrednio oskarżyli przedstawicieli sektora farmaceutycznego i petrochemicznego oraz ich akcjonariuszy o spowodowanie szkód i śmierci milionów ludzi prowadząc "biznes z chorobą", zbrodnie wojenne, a także inne zbrodnie przeciwko ludzkości. Członkowie Fundacji Zdrowia doktora Ratha i jego współpracownica, pani doktor Aleksandra Niedźwiedzka jasno stwierdzili, że za każdy dzień, gdy procesy formalne przeciwko tym oskarżeniom są opóźniane, miliony ludzi przypłaci to swoim życiem, a świat zbliży się do następnej globalnej wojny. Obserwując dzisiejszą geopolityczną sytuację można stwierdzić, że ówczesna analiza nie była błędna.

   - A zatem... cieszmy się, bo Trybunał w Hadze osądził Monsanto i to jest ich koniec? Od teraz będziemy wolni...!?

Z koncernem Monsanto, który obecnie jest kupowany przez niemiecką firmę farmaceutyczną, chemiczną i biotechnologiczną Bayer AG za sumę 66 miliardów dolarów (= około 270 miliardów złotych) to nie jest koniec, lecz jest to przepoczwarzenie się w inną formę istnienia. Ale... wnioski wyciągnięte przez ten Międzynarodowy Trybunał mają olbrzymie znaczenie dla zdrowia i życia miliardów żyjących w stanie niewiedzy ludzi, z których składa się ten zimny, materialistyczny świat.


Logo giganta Bayer AG z Leverkusen w Niemczech, jednego z ojców założycieli IG FARBEN Auschwitz ma 120 metrów wysokości, 51 metrów średnicy i jest oświetlony z pomocą 1710 żarówek.
   - Dla każdego, kto ma wątpliwości co do tego, co może się zdarzyć, gdy firmy próbują ustanowić globalne monopole oparte na opatentowanych przez siebie produktach, definiując ludzkie ciało jako rynek: należy tylko spojrzeć na lekcje historii.
Czarna lożaPaul Anthony Taylor [złapał Pentagon na redagowaniu Wikipedii]

 - Ja i moi koledzy - pisze Paul Anthony Taylor  - opisaliśmy w naszej książce pt. "The Nazi Roots of the Brussels EU" (Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) wydanej w 2010 roku jak to dwa razy - w czasie I-szej jak i w czasie II-giej wojny światowej - firma Bayer i inne firmy farmaceutyczne, chemiczne i petrochemiczne ściągnęły świat w otchłań. W trakcie prowadzenia tych dwóch wojen ponad sto milionów ludzi straciło życie.  Był to bezpośredni skutek nienasyconej, szatańskiej chciwości korporacyjnych  interesów i dążenia do globalnej kontroli. Bazując na tym rozpoznaniu, dr Rath przemawiając podczas konferencji w 2007 roku wspólnie z ocalałymi więźniami z Oświęcimia i innych hitlerowskich obozów koncentracyjnych stwierdził, co następuje:


Dopiero gdy wskażemy na korporacyjne interesy w tle II-giej wojny światowej, obecne
i przyszłe pokolenia będą w stanie zapewnić pokój na naszej planecie.
Dopiero, gdy zidentyfikujemy na czym polega "wyciąganie profitu z choroby", manipulacje
z naszą żywnością, z energią kopalną jako największą przeszkodą dla lepszego świata, dopiero wówczas będziemy mogli stworzyć zdrowy świat pokoju i praw człowieka
- fragment przemówienia w Oświęcimiu, dnia 13 listopada 2007 roku.

   - Aby wejść krok po kroku w świat zdrowia, pokoju i społecznej sprawiedliwości, każdy z nas powinien stanąć po stronie takich ludzi jak dr Mathias Rath, zmarły niedawno twórca medycyny holopatycznej, dr Christian Steiner, pan Jerzy Zięba*****, autor książek pt. "Ukryte terapie" (część 1 i 2).
Każdy kto czuje, że zależy mu na normalnych warunkach życiwych, że ma już dość być niewolnikiem powinien bronić tych samych podstawowych praw, których wielkie, wielonarodowe korporacje nam odmawiają i z których nas ograbiają. Istotnym jest wymagać od naszych politycznych przedstawicieli, aby w końcu zdecydowali się czyje interesy naprawdę reprezentują. Nadchodzi czas, w którym politycy, którzy nadal będą stawiać interesy korporacji i swoje właśnie przed interesami i dobrobytem obywateli, będą usuwani z urzędu. Machinacje takich korporacji jak Monsanto i inne im podobne interesy korporacyjne zostaną prawnie uznane za zbrodnie przeciwko ludzkości, za szkody z premedytacją wyrządzane na zdrowiu mieszkańców Ziemi, świadome pogwałcanie praw człowieka i zatruwanie środowiska. Holenderski trybunał pokazał nam, to teraz tylko kwestia czasu.

Krzyż z Leverkusen, Oświęcim... Dlaczego właśnie Polska?
Tu znajdziecie odpowiedź:
http://romannacht.blogspot.com/2015/07/dlaczego-wybrali-polske.html

*)         https://pl.wikipedia.org/wiki/Monsanto
**)       http://www.monsanto-tribunal.org/Conclusions
***)     http://www.relay-of-life.org/en/2016/09/the-constitution-of-the-citizens-of-europe/
****)   http://fortune.com/2016/12/13/monsanto-shareholders-bayer-aquisition/
*****) https://www.youtube.com/watch?v=TpFKFZAKynI


Na bazie:


7 komentarzy:

 1. Tylko co może taki Trybunałek dysponujący budżetem paru mln $$ z członkami oraz ludźmi zrzeszonymi posiadający majątek również paru mln $$ działający na rzecz ludzi biednych, którzy 10% kwoty mln dolarów nigdy nie zarobią wobec firmy, za która stoją niezidentyfikowani ludzie zapewne wpływowi mający w kieszeni polityków i ich jest zapewne dość sporo. Już sam fakt, że nie ostał się ani jeden farmer na którego nie mieli wpływu na terenie USA. Jeżeli przetrwał bez problemów to dlatego, że miał niewielkie pole i jest płotką.

  Samo istnienie takiego Monsanto złe nie jest, bo mają wielu ludzi zdolnych. Chyba nikt nie chce mi powiedzieć, że brokuł stworzyła natura...wiele takich nowych warzyw, owoców i zbóż można stworzyć z niskim indeksem glikemicznym. Tylko problem leży w chęci zysku. Skoro zmodyfikowali kukurydzę na potrzeby przemysłu i ma 95% zawartości cukru znaczy to, że można ją zmodyfikować tak żeby 5% zawartości cukru i była bardzo zdrowa. Tylko problem leży w zamierzeniu, które tutaj decyduje. Genetycy potworzyli różne formuły, firma używa na razie tych. Tamte sobie leżą i czekają. Już teraz jest ponad 7mld ludzi. Stanowisko jest takie, że trzeba robić produkty niezdrowe, opierające się na cukrze. Raz - opieka zdrowotna ma sens bytu, cały przemysł farmaceutyczny, ludzie żyją znacznie krócej dzięki temu, jest większe rozwarstwienie między mądrymi, a głupimi i jest masa rzeczy których nie widać, a które dają korzyści nie tylko Monstanto, ale całemu przemysłowi amerykańskiemu. Nie wiem czy pan Roman zdaje sobie sprawa jak wygląda cały sektor IT w USA oraz medycynie. Prawdziwych Amerykanów jest tam może 20-30% w większości to ludzie z zagranicy hindusi, afrykanie, azjaci. Sam Musk również do USA emigrował, jako przykład. I cała masa niemieckich różnych naukowców, podbieranych od 70 lat już z europy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zło jakie ta rzekomo firma chce wyrządzić ludzkości polega na tym, że ludzkość karmiona genetycznie modyfikowaną żywnością już w drugiej, trzeciej generacji będzie obserwować, jak modyfikuje się jej DNA. I to jest szatański plan satanistów...

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o modyfikacje żywności, to nie jest to złe. Wręcz bardzo dobre. Można dzięki temu lepiej dowartościować żywność do przypadłości niektórych ludzi. Dodać więcej witamin, minerałów(to zależy od gleby) i innych mikro i makro elementów. To niewiedza ludzka i strach przed nieznanym snuje stwierdzenia typu "szatański plan satanistów". Jeśli firma wykorzystuje inteligencje i chęć zysku naukowców do niekorzystnego modyfikowania żywności dla człowieka to nie znaczy, że samo modyfikowanie czegokolwiek jest czymś złym.

   Zło, które jest niepodważalne to patenty. Szczególnie dla krajów uciemiężonych i niedorozwiniętych do których należy Polska. Godzenie się na patenty USA i innych krajów niszczy rozwój państw, które próbują gonić bogatsze kraje. Takim ewidentnym przykładem można pokazać głupotę całego procederu. Przykład: firma bądź człowiek opatentowała zasilacze modularne (czyli zasilacz tylko z odczepianymi kablami). Na coś takiego orangutan by wpadł. A teraz każda firma, która chce produkować zasilacz musi zapłacić tej firmie bądź osobie za to, że gdzieś tam w USA zgłoszony został patent do tego czegoś. I to jest właśnie rozbój w biały dzień. To nie jest żadna formuła, skomplikowana konstrukcja, tylko zwyczajny pomysł. A takich patentów jest co nie miara. I one właśnie niszczą gospodarki różnych państw. Jeszcze, żeby coś tak głupiego mogło zostać opatentowane na pół roku...a to są długie lata.

   Zna pan kultury różnych krajów Izraela, Niemiec, USA. Zna pan biblię, jest tam napisane "nie martwcie się co wkładacie do ust, co jecie i co pijecie bo to i tak wyląduje w kanalizacji, zabiegajcie o to co mówicie bo to kala..." Każdy kto ciężko pracuje, albo jest przedsiębiorczy żyje na tak zwanym "fast lane". Żyje wtedy z reguły na bogato i przywiązuje wagę głównie do przyjemności. Jeśli chodzi o zdrowie to u podnóża himalajów ludzie żyli bardzo zdrowo i długo (130-140lat), wiedli raczej nudne i nieskomplikowane życie. Środowisko im sprzyjało czyste powietrze, brak stresu. Jeden chińczyk herbalista żył nawet 250lat. Tylko co to za życie? On "stejka" nigdy nie jadł. Ziółka cały czas i masaż organów wewnętrznych. Gdziekolwiek na ziemi się nie znajdziemy tu aktualnie nie ma środowiska dla człowieka do długowieczności. W chinach np. w Pekinie czy Hongkongu jest takie zanieczyszczenie powietrza, iż żadne Monsanto tego nie przebije choćby się usilnie starali. Ryby oceaniczne jedzą folię, która nie rozkłada się w oceanie, a rozwarstwia na 1-2mm cząsteczki i później my to jemy z rybą.

   Problem w tym już to kiedyś napisałem panu. Że widzi pan jedynie rzekome zło jakie się na świecie dzieje i o nim pan pisze. Nigdy o dobru. Innymi słowy ukierunkowuje pan czytelnika na negatywne myślenie o świecie. Warto może pisać pół na pól? Trochę dobrego, trochę złego, lektura wtedy będzie lżejsza. pozdrawiam

   Usuń
  3. Nie jest bynajmniej tak jak naiwnie to przedstawiasz. Żywność GMO, to kompromis i jak każdy kompromis stworzony jest kosztem zawartości tu akurat niebezpiecznych dal zdrowia środków chemicznych w większości rakotwórczych glifosatów. Elity biznesowe już dawno więdzą o tym i wymyśliły sobie nowy system niewolnictwa na planecie oparty o dostęp do wody i zdrowej żywności, obecnie jest dokładnie tak jak opisał to p. Roman, gdyż tubylcy traktowani są jak tanie bioroboty, których nie ma sensu naprawiać, chyba, że za naprawdę duże pieniądze. Poza tym w nadchodzącej erze sztucznej inteligenci i cyfrowo-mechanicznej robotyzacji problem hodowli biorobotów musi być definitywnie ograniczony, co od lat jest praktykowane właśnie przy pomocy sterylizującego GMO i szczepień. Nasza durna ślepota polega na tym, że nie potrafimy odróżnić iluminowanych, humanoidalnych hybryd od niewolniczych, tubylczych biorobotów.

   Usuń
  4. Ja od lat studiuję różne stadia "ślepoty" i duchowego otępienia w różnych krajach i dochodzę za każdym razem do wniosku, że albo jest to celowo wszczepiony defekt psychologiczny (incepcja), albo chodzi tu o działanie wirusa ogłupienia: http://holopatia.blogspot.com/2015/09/wirus-ogupienia-tak-to-nie-jest.html

   Usuń
 2. Panie Romanie a co Pan myśli na ten temat 13 maja 2017. Myśli Pan że muzułmanie zrobią pogrom ludzi na ich święto Fatimy ? Ma Pan bardzo dobra intuicje wiec pytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obawiam się, że aranżowana właśnie teraz atomowa wojna, ma za zadanie między innymi ukręcić łeb nagłośnionej sprawie i zagwarantować bezpieczeństwo korporacjom, inwestycją i naturalnie czarnym kapłanom. Jeśli ludzie tego nie zrozumieją i nie sprzeciwią się wojnie, elity stojące za ujawnianiem ww. faktów zostaną w powstałym chaosie unicestwione jak to robiono już wcześniej również w starożytnych wojnach między górnym i dolnym Egiptem. Pamiętajmy o tym, że od samego aktu stworzenia hybryd na tej planecie współistnieją ( jeśli w ogóle można użyć takiego określenia) i twardo skrycie rywalizują (przy pomocy zwaśnionych i dalej antagonizowanych tubylców) dwa humanoidalne gatunki !

  OdpowiedzUsuń