Roman

Roman

poniedziałek, 21 sierpnia 2017

PILNE PRZESŁANIE DO ŚWIATA

Witaj świecie!


- My, autorzy niniejszego przesłania pozostajemy (z wiadomych względów) anonimowi. Komunikat ten jest skierowany nie tylko do przeciętnych mieszkańców tego materialnego świata, ale także do nowego amerykańskiego prezydenta, nowego dyrektora CIA i tych, którzy rezydują na Kremlu.

Dr Carol Rosin, rzeczniczka doktora Wernhera von Brauna

- Już wielu ludzi tego świata zdaje sobie sprawę z faktu, iż w rządzie USA jak
i w wielu państwach Zachodu istnieją osobnicy, którzy krok po kroku wdrażają od dawna zaplanowany porządek i sztucznie kreują rzekomych wrogów ludzkości. Program ten, czarny program został ujawniony przez takie osoby jak m.in. doktor Carol Rosin, byłą rzeczniczką doktora Wernhera von Brauna, niemieckiego oficera lotnictwa, członka partii NSDAP i SS, który był twórcą rakiety V2 oddaną w ręce Hitlera.

Dr Wernher von Braun i John F. Kennedy
https://www.youtube.com/watch?v=NOsB3T_YmpI
- Wernher von Braun był jednym z 1500 niemieckich naukowców i inżynierów, których sprowadzono po II-giej wojnie światowej do USA w ramach Operacji Paperclip. Odpowiedzialni za przeprowadzenie tej akcji byli dwa rycerze maltańscy - bracia Dulles.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Paperclip
http://romannacht.blogspot.com/2015/05/brudy-tego-swiata.html

- Wdrażany przez rząd USA porządek świata został zainicjowany w latach 50 -tych minionego stulecia i jest nadal realizowany. Ten program doprowadził do utraty kontroli nad tajnymi programami bezpieczeństwa narodowego ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, generała Eisenhowera.


- Od tamtych dni ani jeden prezydent nie ma pełnego dostępu i kontroli nad przestępczymi elementami w amerykańskim establishmencie jak i utajnionymi operacjami podejmowanymi przez owe elementy (najczęściej w postaci
psy-op, czyli operacji psychologicznych, takich jak zastraszanie narodu w celu wymuszenia na nim zgody na wojnę. Te operacje od dziesięcioleci pozostają poza kontrolą, a obecnie stanowią zagrożenie dla naszej egzystencji. Wielu ludzi uważa, że właśnie to miał na myśli prezydent Dwight Eisenhower w swoim pożegnalnym przemówieniu, gdy ostrzegał Amerykanów i świat przed kompleksem przemysłu wojennego.
- Jak powiedziała dr Roslin w swoim oświadczeniu złożonym w ramach Projektu Disclosure, Stany Zjednoczone i ich zachodni sojusznicy wykreowali wielu wrogów Zachodu ... z Rosja na czele, kładąc szczególny nacisk na komunizm, po czym USA stworzyły terrorystów, których nieustannie zbroją i finansują.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ufologia
- W dalszej kolejności znajdują się państwa tzw. III-go świata, a więc "narody objęte szczególną troską". Są to państwa nie podporządkowane ani krajom Zachodu ani Rosji, ani ich sojusznikom.

- Byliśmy świadkami cichych wojen prowadzonych przez Stany Zjednoczone
z tymi krajami w postaci nielegalnych przewrotów i wspierania dyktatorów popierających interesy amerykańskie.

- Dr Carla Roslin wspomniała o asteroidach jako części tej agendy. Wiemy, że aktualnie trwają badania, które mają służyć rzekomo ochronie planety przed zagrożeniami z kosmosu, takie badania jak m.in. prowadzone przez Centrum Badań Odchylenia Toru Asteroid w stanowym uniwersytecie Iowy nad statkiem kosmicznym uzbrojonym w głowicę nuklearną, mającą zniszczyć zbliżające się do Ziemi zagrożenie.

- Ostatnim i najważniejszym "wrogiem" wymienionym przez dr Roslin jest jednak tzw. zagrożenie pozaziemskie - czynnik, wywołujący oczekiwaną reakcję: świat powinien się zjednoczyć w obliczu kosmicznego zagrożenia ze strony wrogiej rasy kosmitów (którzy oczywiście nie dadzą sobie z nami rady).

- Od zakończenia tzw. II-giej wojny światowej większość rządów jest świadoma obecności nieznanych nam istot operujących w "naszym" systemie słonecznym. Ich obecność nasiliła się po zrzuceniu na Hiroszimę i Nagasaki bomb atomowych.
http://romannacht.blogspot.com/2015/01/temat-ufo-w-organizacji-narodow.html

- W ciągu minionych 70 lat rząd Stanów Zjednoczonych aktywnie dyskredytował zjawiska związane z inteligentnymi istotami pozaziemskimi nie tylko zaprzeczając ich egzystencji i unikaniem podejmowania tego tematu, ale nawet angażując do tego (kontrolowane przez prywatnych właścicieli) środki masowego przekazu, które przekazywały wiadomości na temat obserwacji UFO w tonie przypominającym relacje z odwiedzin Świętego Mikołaja.
- Równocześnie Hollywood przedstawiało te istoty jako "pozaziemską inteligencję" pod postacią LGM (litle green man) - małych, zielonych ludzików z kosmosu, którzy lubują się we wkładaniu w ludzkie odbyty różnych przedmiotów i wspieraniu dyktatorów popierających interesy amerykańskie na świecie. [Być może zielone ludziki bacznie obserwując ludzkie poczynania nauczyły się tych praktyk na balangach iluminatów]. Przyczyna tak stworzonej zasłony dymnej kryje się w zaawansowanej technologii uzyskanej od istot pozaziemskich za pomocą różnych środków. Z kolei potwierdzenie ich obecności w naszym systemie słonecznym, a co za tym idzie na Ziemi byłoby oficjalnym potwierdzeniem istnienia zaawansowanych technologii, co oznaczałoby koniec dla jakże lukratywnego przemysłu paliw kopalnych oraz utratę przez armię amerykańską przewagi technologicznej na polu bitwy, a ostateczności utratę władzy przez elitę rządzącą.

-
Od ludzi z rządu, wywiadu i z zeznań wojskowych demaskatorów wiemy, że zaawansowane, nieznajome istoty które komunikują się z mieszkańcami naszej planety nie są agresywne.Fakt ten znalazł potwierdzenie w pochodzących z przecieku e-mailach Johna Podesty wymienianych między nim a astronautą Apollo 14, doktorem Edgarem Mitchellem, w którym ten ostatni przypomniał Podeście o tym, że: ..."nasi pokojowo nastawieni goście z równoległego wszechświata pomagają nam wprowadzić energię punktu zerowego na Ziemi. Nie będą tolerować jednak jakichkolwiek form wojskowej przemocy na planecie lub w kosmosie".

- W ciągu minionych 6-ciu do 9-ciu miesięcy pojawiły się różne znaki wskazujące na fakt, że jesteśmy coraz bliżej tego, co w społeczności wywiadowczej określa się jako fałszywe I oraz W, a więc false Indication (błędne wskazówki) i false warning) - błędne ostrzeżenie; komponenty kłamstwa, które będą miały na celu przyśpieszenie militaryzacji przestrzeni kosmicznej.

- W międzyczasie Rosja i Chiny zaproponowały ONZ traktat o zakazie umieszczania broni w przestrzeni kosmicznej. Plany tego ostatecznego kroku
w agendzie i związane z tym atakiem fałszywe flagi poświadczył specjalny oficer śledczy kontrwywiadu Lotnictwa USA. Potwierdził on również, że armia inscenizuje rzekome uprowadzenia przez istoty kosmiczne w celu zmylenia
i wrogiego nastawienia opinii publicznej. Wszystkie dowody ujrzą światło dzienne w 2017 roku.

Wg.: http://tinyurl.com/ztddSrs opracowanie RN

2 komentarze:

  1. Dziekuje Panie Romanie, za prace jaka Pan wykonuje dla pokoju calej ludzkosci. Prosze dalej kontynuowac swoja dzialalnosc,bardzo lubie sposob przekazywania wiedzy, i pouczen,dziekuje raz jeszcze , zycze duzo zdrowia ,odwagi w tym co Pan przekazuje, oraz ochrony Bozej, dziekuje bardzo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem tylko "listonoszem". Dziękuję za uznanie mojej pracy na tej planecie.

    OdpowiedzUsuń