Roman

Roman

wtorek, 12 września 2017

VOX POPULI - VOX SATANA


- Historia uczy, że gdy jakiś naród opowiada się za unicestwieniem innych narodów to jest to symptomem szaleństwa.
Wszyscy jesteśmy braćmi 
i siostrami, a zatem w naszej kosmicznej rodzinie dzieje się coś niezdrowego. Ponieważ wszechświat jest żywym organizmem,
a my jego komórkami (niezależnie od tego, czy chwilowo w ziemskich ciałach), to z całą pewnością możemy oczekiwać zdecydowanego działania kosmicznych sił uzdrawiających dane miejsce w Boskim organizmie. Każda chora komórka zostanie odepchnięta i zastąpiona nową, zdrową komórką. Zdrowie bowiem jest jednym z podstawowych, uniwersalnych praw. Zdrowie = porządek. Porządek jest jednym z siedmiu nadrzędnych wymiarów. Porządek to po grecku kosmos. Każda dusza jest mikrokosmosem żyjącym w makrokosmosie.
Gay więc jakaś nacja transmituje fale anihilacji innych form życia, należy taką transmisję potraktować na serio, ponieważ wszechświat ma swoje sposoby radykalnego uzdrawiania chorych miejsc po upływie okresu karencji.


   - Chcielibyśmy wierzyć, że Bóg, nasz Stwórca i kochający swoje stworzenia Ojciec rządzi tym upadłym światem. Jednak zmuszeni jesteśmy rozpoznać, że tak nie jest. Chcielibyśmy wierzyć, że wszyscy światowi liderzy szukają spokoju, ale ponieważ szukają pokoju nie w sobie, lecz na zewnątrz - tak się dzieje.

Neville Chamberlain (po lewej)

   - 
W 1938 roku, premier Wielkiej Brytanii, Neville Chamberlain, miłośnik niemieckiego pojęcia porządku, a nie Boskiego Prawa podpisał porozumienie
w Monachium z Adolfem Hitlerem i ogłosił: "oto nastał pokój". Do czego potem doszło wszyscy wiemy z kart nawet zafałszowanej historii oraz doświadczeń naszych rodziców i dziadków.

   - 
W 1994 roku prezydent Stanów Zjednoczonych, Bill Clinton, podpisał umowę z Koreą Północną, która, jak powiedział, była dla Amerykanów dobrym interesem (a good deal). Dzięki niemu Korea Północna dysponuje dziś bronią jądrową.


Prezydent Asad (po prawej)

   - 
W 2011 roku prezydent Obama twierdził, że reżim Assada jest dobry dla Syryjczyków. dziś wiemy, że tak nie jest oraz że opozycja też nie myśli
o polepszeniu losu narodu. Z kart historii wiemy, że ci, którzy dążą do władzy pod płaszczykiem rychłego polepszenia się losu narodu pod ich rządami, wcale nie byli lepsi od ich poprzedników.

   - 
Ta lista jest długa... Zaczyna się w prehistorii i jest zapisywana obecnie, zaś przyszłość zaczyna się  t e r a z... Pakty i umowy są podpisywane po czym ignorowane i nie gwarantują stałego pokoju. Mahomet uczył, że jeśli nie można w danej chwili pokonać niewiernych, to trzeba z nimi zawrzeć pokój na 10 lat i w tym czasie zbroić się aby odzyskać siły. Nie więcej i nie mniej. Politycy nie zagwarantują pokoju na Ziemi. Walka o pokój to oksymoron, lub jak to nazywają buddyści drogi zen - koan. Pokój wprowadzają na świat ci, którzy nawet w czasie wojny żyją w pokoju, bo niosą spokój w sobie. Kto chce walczyć zamiast ze swoimi ludzkimi słabościami z innymi o władzę, o wolność - ten zazna rezultatów tej decyzji.

Koreańczycy życzą śmierci Amerykanom i ich sprzymierzeńcom,
a więc m.in. Polsce, Izraelowi, Wielkiej Brytanii...


   - Wciąż jeszcze mamy dostęp do Internetu. Kto chce na chwilę odwrócić wzrok od swego wnętrza, innymi słowy od jedynej rzeczywistości i zaznajomić się
z faktami, dotyczącymi ludzi, którzy zawarli tak zwane "porozumienie nuklearne"z Iranem, ludzi, którzy świadomie służą złu, ten może tak uczynić. Uczmy się na ich rachunek wybaczać...


Śmierć Ameryce! Śmierć Ameryce!
Irańczycy życzą śmierci Amerykanom i ich sprzymierzeńcom,
a więc m.in. Polsce, Izraelowi, Wielkiej Brytanii...

   - Porozumienia z diabłem zawsze kończyły się korzystnie dla diabła. To nie Koreańczy i Irańczycy są diabłem. To opętani ludzie przez diabelski wirus - wirus ogłupienia (to nie jest przenośnia):
http://holopatia.blogspot.com/2015/09/wirus-ogupienia-tak-to-nie-jest.htmlGDY ZAINFEKOWANE WIRUSEM OGŁUPIENIA LUDY ŻYCZĄ ANIHILACJI CAŁYM NARODOM - MOŻECIE IM UWIERZYĆ. W TEJ SYTUACJI TYLKO WYPRACOWANY, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ ZAPROWADZI NAS Z POWROTEM DO DOMU, DO NASZEJ PRAWDZIWEJ OJCZYZNY. ŻADNE INNE UCZUCIE NIE ZASTĄPI SPOKOJU. ZACHÓD POPEŁNIA SAMOBÓJSTWO. TO NIE JEST BOSKĄ WOLĄ. TO REZULTAT IGNOROWANIA BOSKICH PRAW ŻYCIA.

8 komentarzy:

 1. Nic dodać, nic ująć. Świetnie napisane. Gratuluję i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cała prawda. Może wreszcie ludzie się opamietają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  Jeszcze mam jedno pytanie: Czy afirmacje są bezpieczne?
  Czy to nie jest przypadkiem hipnoza?
  Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Afirmacje w stylu: JA JESTEM ŻYCIEM, JA JESTEM ŚWIATŁEM, JA JESTEM KROPLĄ OCEANU ŻYCIA, JA JESTEM DZIECKIEM BOGA-STWÓRCY, KTÓRY JEST ŻYCIEM I MIŁOŚCIĄ... z całą pewnością są bezpieczne. Afirmacje w stylu "Nadchodzi dzień, w którym będę papieżem", albo "wnet wszyscy będą się mnie bać i spełniać moją wolę" są szkodliwe dla duszy i stanowią przyczynę, która prowokuje adekwatne skutki.

   Usuń
 4. Dziekuje p.Romanie za jasny ,zrozumialy i madry przekaz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najprościej zaczynać od siebie i wszystkiego szukać w sobie , nawet w sytuacjach trudnych, bo nigdy nie są beznadziejne skoro wiemy, ze mamy dusze oprócz formy ciała w której mieszka. Dziękować za wszystko i uśmiechać się życzliwie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekujemy za ten przekaz .
  Pan Roman daje niesamowita sile .
  Pozdrowienia od grupy spotkaniowej w Luxemburgu .Dosyc czesto wspominamy ten dzien ..........dzieki temu spotkaniiu odkrylismy niesamowite drogi ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję, bardzo cenię Pańską działalność, pozdrawiam i wszystkiego co najlepsze dla Pana.

  OdpowiedzUsuń