Roman

Roman

piątek, 6 stycznia 2017

MANIFEST HITLERA PISANY RĘKĄ JEZUITY

Opublikowany ponownie manifest Hitlera stał się
bestsellerem w Niemczech.

   - Nowe wydanie Mein Kampf osławionego manifestu Adolfa Hitlera, stało się bestsellerem (non-fiction) w Niemczech.

Agencja prasowa DPA poinformowała w miniony wtorek, że 85.000 egzemplarzy książki zostało sprzedanych w 2016 roku. To już szóste wydanie!

Bernhard Stempfle - autor Mein Kampf

- Książka licząca 1948 stron, została opublikowana przez renomowany, monachijski Instytut Historii Współczesnej. Wydawcy spędzili lata na dodawanie komentarzy do tekstu oryginalnego "dzieła" Hitlera (napisanego w rzeczywistości przez jezuitę o nazwisku Bernhard Stempfle) w celu wyjaśnienia jego propagandy i błędów.

   - Choć wydawca "wyjaśnia", że Mein Kampf została wydana w celu zaprzeczenia hitlerowskiej ideologii, to jednak fakty świadczą przeciw temu - nazwijmy je - naiwnemu stwierdzeniu. Marionetka kościoła rzymsko-katolickiego, Adolf Hitler i jego książka powinny były być studiowane 85 lat temu. Dziś studiowanie tematu jest zbędne skoro w każdym państwie muzułmańskim Mein Kampf od lat znajduje się na liście bestsellerów. Pomimo swojej treści, książka nie została zakazana w Niemczech Angeli Merkel zarządzającej Unią Europejską.
Tekst można znaleźć w Internecie, w księgarniach używanych książek
i bibliotekach.

Reichskonkordat
- Umowa zawarta pomiędzy Watykanem a III-cią Rzeszą*

   - Dziś już wiemy, że dlaczego Hitler czuł się ośmielony do rozpoczęcia największego masowego mordu w dziejach ludzkości. 
Teraz pod pręgierzem krytyki, niemieckie władze oświadczyły, że nie będą tolerować dalszego wydawania Mein Kampf bez adnotacji.

W Apokalipsie czytamy:...
 wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.  

2 komentarze:

  1. Mówimy tu tylko o książce napisanej przez Jezuitę, tymczasem jest to cały czas ta sama wojna od wieków prowadzona przez hybrydowe elity z tubylczą ludzkością w celu utrzymania kastowego oblicza władzy w każdej możliwie występującej formie. Ponieważ ta od wieków oświecona wiedzą władza jest ukryta w piramidalnych strukturach, angażujących równie skrycie coraz to nowych kandydatów do kastowego uprzywilejowania jej rozprzestrzeniająca się posiadająca poparcie i finansowe środki niewidoczna armia nigdy specjalnie nie przejmowała się tubylczymi losami. Potrzebowała tylko dla swych planów i korporacji nowych terenów możliwie oczyszczonych z tubylczej konkurencji. Tymczasem ci ostatni nie mają kompletnie pojęcia, że biblijny smok ( dawne Cesarstwo Rzymskie ) jedynie podzieliło się i przeobraziło się w nową formę i z nowych miejsc, używając doskonałej , wypracowanej przez tysiąclecia strategii, nadal twardą ręką rządzi tym światem nie licząc się specjalnie z ludzkim życiem --> http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/12/fabian-society-czyli-dziewiec-czesci.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie pojmuję dlaczego zabrania się czytać czy wydawać jakąś książkę napisaną przez jezuitę, a nie zabrania się np . wydawać książek porno czy podobnych obrzydliwosci. Biblia tez byla zakazana i rezultat jest odwrotny.Kto i czego się boi? bo innego powodu nie widzę, a może źle patrzę:))Pozdrawiam mojego ulubionego autora..nie..nie...jezuite a Romana N.

    OdpowiedzUsuń