Roman

Roman

poniedziałek, 30 stycznia 2017

SOLDO, DONALD TRUMP I OBSUWANIE SIĘ SOROSA
Kawalerowie Maltańscy mają własną walutę - Soldo. Jak widać tworzenie tzw. elastycznych pieniędzy jest prostym i praktycznym zajęciem, dzięki któremu można łatwo zatrzymać proces załamywania się każdej gospodarki, np. gospodarki USA.
   - Jak donosi wiedeński dziennik "Der Standard", Kawalerowie Maltańscy mają własną walutę zwaną Soldo, podkreślając, jak wiele możliwości w tworzeniu dolara ma do dyspozycji nowy prezydent USA, Donald Trump; możliwości które odpowiadają jego celom, a mianowicie stworzeniu wolnego od długu, legalnego środka płatniczego.
http://derstandard.at/2000050700021/Streit-im-Malteserorden-Ein-Kampf-um-Rom

   - Zamordowany na ulicy na oczach obywateli 23 listopada 1963 roku prezydent John F. Kennedy nakazał emitować wolne od długu pieniądze, jednak po zamachu, zaniechano dalszej emisji nie obciążonych długiem banknotów i prezydenckie zarządzenia anulowano...  Ten historyczny fakt pokazuje nam, jak bardzo niebezpieczne jest dążenie do pozbawienia ludzi zarządzających takim centrum władzy jak Wall Street ogromnych zysków uzyskanych w wyniku oszukańczej kalkulacji i praktyce. Podobny plan nie powiódł się pułkownikowi Kaddafiemu z Libii... 

Patrz: czerwony tusz   - Artykuł opublikowany w wyżej wymienionym, poczytnym tygodniku opisuje bunt Rycerzy Maltańskich, przeciwko globalistycznemu papieżowi Franciszkowi Bergoglio i jednemu z jego popleczników, Alfredowi von Boselager, który jest bliskim krewnym globalisty Karla-Theodora zu Guttenberg.

   - Der Standard informuje tylko na marginesie o tym, że zakon Kawalerów Maltańskich drukuje własne znaczki pocztowe i bije monety Soldo, średniowieczny odpowiednik bitmonet.
18 listopada 2013 roku na posiedzeniu komisji bezpieczeństwa wewnętrznego oraz spraw rządowych amerykańskiego Senatu, przedstawicielka Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, pani Mythili Raman przyznała, że wirtualne waluty oferują legalne usługi finansowe i mają potencjał do zwiększenia efektywności handlu globalnego. Na posiedzeniu podkreślono jednocześnie, że waluty wirtualne ze względu na swoją anonimowość mogą być atrakcyjne dla przestępców.

   - Nie wiadomo czy Soldo jest prywatną walutą emitowaną przez prywatny bank zainteresowany odsetkami, czy też monety bite przez zakon mają służyć w celu ułatwienia handlu i wymiany tylko między jej członkami.
    - Donald Trump podejmuje wielkie ryzyko. Z jednej strony kontakt z prezydentem Putinem prezesem grupy BRICS, z drugiej strony Trump jako miliarder jest nieprzekupny. Ignoruje nie uznawaną dotąd jako niewymienną legislaturę. Nie musi ustanawiać prawa zezwalającego mu na puszczenie w obieg wolnych od długu banknotów dolarowych tak, jak to uczynił J.F. Kennedy.
Wait and see - zaczekajmy, zobaczymy...
http://romannacht.blogspot.com/2016/04/brics-rosja-kontra-gir-czyli-globalne.html


   - Ponoć emitowanie srebrnych, dolarowych not bankowych może wymagać nowej ustawy, jednak Donald Trump może natychmiast wydać  amerykańskie noty skarbowe (US Treasury Notes), jak to w przeszłości uczynili prezydenci Abraham Lincoln i John F. Kennedy (patrz powyżej, banknot z charakterystycznym czerwonym tuszem). Emitowane przez Johna F. Kennedy'ego srebrne dolary mogą teraz pomóc Trumpowi w oparciu o austriacki talar. [Od słowa talar wywodzi się słowo dolar (wymawiane przez Indian dalar, gdy biali osadnicy pokazali im je po raz pierwszy].

   - W 1996 roku Urząd Skarbowy Stanów Zjednoczonych ogłosił, że  zasób banknotów $100 zostały zniszczony. 

Hessler, Gene and Chambliss, Carlson (2006). The Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money, 7th edition, Port Clinton, Ohio: BNR Press  

   - Prezydent Trump jest dobrze przygotowany do swojej roli. Już w swoim pierwszym "zainstalował" w swoim biurze kluczowych członków jego gabinetu oraz wydał szereg rozporządzeń wykonawczych, które mają całkowite poparcie Partii Republikańskiej i wyborców. Te rozporządzenia wkrótce stanowić będą prawo. Poza tym wydał zarządzenia w sprawie amerykańskiej ustawy o systemie opieki zdrowotnej (Obamacare), nakazał zbudować ścianę na granicy Meksykiem, budować gazociągi, nakazał skrupulatną lustrację islamskich terrorystów i rekonstrukcję armii. Poza tym, on przyspieszył wysiłki, aby przywrócić produkcję do USA, pogłębia więzi z Wielką Brytanią po wyjściu z Unii Europejskiej, nakazał czystkę jeśli chodzi o wysokich rangą globalistów w Departamencie Stanu, którzy pomogli zaaranżować wydarzenia z 11-go września 2001 roku (9/11), wojny NATO i kolorową rewolucję na Ukrainie.
https://www.youtube.com/watch?v=P3MSkBetPLE

   - Z całkowitym zadłużeniem finansowym systemu amerykańskiego obecnie wielokrotnie większego od realnej gospodarki, nawet niewielki wzrost stóp procentowych może przełożyć się na utratę połowy którymi dochodów Amerykanów. Trump może uzyskać ekonomiczną płynność bez zwiększania długu poprzez emisję wolnych od długu banknotów podobnie tak jak John F. Kennedy (zanim został zamordowany). Kennedy emitował fiducjarne banknoty Stanów Zjednoczonych przez Skarb Państwa nie płacąc haraczu na rzecz banku o nazwie Federal Reserve (Rezerwa Federalna).
http://www.ebay.com/itm/1957-A-STAR-US-1-ONE-DOLLAR-SILVER-CERTIFICATES-NOTES-LOT-H461-/142252449591?hash=item211ee81f37:g:S9MAAOSwLEtYgnWQ
http://www.apmex.com/product/22779/1957s-1-00-silver-certificate-vg-vf

   - Jedną taką notą bankową w obiegu był srebrny banknot jednodolarowy.  miała wartość w obiegu, który  rzeczywiście  mógł być wymieniony w banku na srebrną monetę wartości $1. 
Srebrne dolary miały niebieskie pieczęcie i opierały się na austriackim talarze.


   - Na bezwartościowych banknotach emitowanych przez Rezerwę Federalną widnieją zielonego koloru pieczęcie. Są tacy, którzy do dziś twierdzą, że to "moc federalna" (the power of the Fed) zadecydowała o zamachu na prezydenta Kennedy'ego. Natychmiast po zamordowaniu Kennedy'ego, jego nie obciążone długiem banknoty zostały wycofane z obiegu i przerwano emisję wolnych od długu pieniędzy. Te macie odłożone na czarna godzinę...
https://www.youtube.com/watch?v=GbPMogg-eXI
W filmie "JFK" Olivera Stone'a, Jim Garrison pyta pułkownika Prouty (Man X), dlaczego Kennedy został zamordowany in pyta: "Jak myślisz, kiedy to wszystko się zaczęło?" 
Man X (Prouty) odpowiada: "Myślę, że to był narastający proces... Pieniądze - broń, wielka nafta, ludzie z Pentagonu, firmy usługowe, bankierzy, politycy jak LBJ*; wszyscy skupieni byli na wojnie w Azji Południowo-Wschodniej. Już w 1961 wiedzieli że Kennedy zamierza zmienić ten stan rzeczy... Nie miał zamiaru angażować się w wojnę w Azji Południowo-Wschodniej. Kto wie? Prawdopodobnie niektóre sale konferencyjne lub jakaś knajpa gdzieś... w Houston, w Nowym Jorku - diabeł wie... może w Bonn, może Niemcy ... kto wie, teraz to jest sprawa międzynarodowa".
*) https://pl.wikipedia.org/wiki/Lyndon_B._Johnson

   - Wracając jeszcze do czystki w Departamencie Stanu: Prezydent Trump zwolnił marionetkę Georga Sorosa (omen nomen) Victorię Nuland,  asystentkę sekretarza Departamentu Stanu d/s Europy oraz czterech najwyższych rangą urzędników z zarządu Departamentu Stanu. To nie były rezygnacje z tak dobrze opłacanych stanowisk. Po prostu administracja Trumpa  poinformowała tych ludzi, że ich usługi nie są już potrzebne. Biały Dom zwykle prosi odchodzących ze służby urzędników państwowych na takich stanowiskach, przez kilka miesięcy pozostali jeszcze aktywni. Tym razem tak nie było.
https://www.youtube.com/watch?v=F9gfvQOF7C0
http://www.zerohedge.com/news/2017-01-26/entire-senior-management-team-state-department-just-resigned

   - Georg Soros nie jest (delikatnie mówiąc) lubiany przez nowego prezydenta USA. Miliarder George Soros, nazistowski kolaborant znany jest już na całym świecie jako wróg wolności, który odpowiedzialny jest za śmierć tysięcy ludzi z powodu jego złowrogiej kampanii destabilizacji. To przez tego typu satanistów zasilany jest antysemityzm na świecie. Soros sponsorował konflikt na Ukrainie i jest częściowo odpowiedzialny za dooprowadzenie do opracowanego na Zachodzie przewrotu w tym rejonie. W zainstalowaniu faszystowskiego reżimu na Ukrainie pomagali mu Victoria Nuland i Geoffrey Pyatt, nominowany przez ex-prezydenta Obamę ambasador USA w Grecji. To oni manipulowali tymi, którzy terroryzowali Rosjan i Żydów. Dobrą wieści są takie, że George Soros traci opłacanych przyjaciół po wybraniu na prezydenta USA Donalda Trumpa. Stany Zjednoczone wesprą też Macedonię, która chcę pozbyć się wpływów Sorosa.http://dailycaller.com/2017/01/24/macedonia-and-usa-must-defeat-their-enemies-lets-start-with-george-soros/
https://www.youtube.com/watchtime_continue=90&v=Dws6jEcf

Zapowiada się burzliwy rok. Być może odnowi się stary konflikt między Grecją a Turcją, bo o to stara się służący Sorosowi grecki rząd.
A co nam pozostało?
Obserwować te zmiany na zewnątrz, ale pozostać skoncentrowanym na naszym duchowym świadomym rozwoju. Zło zniszczy się samo, a my żyjmy już teraz w naszym, nowym świecie. Rzutujmy go z wewnątrz na zewnątrz.

1 komentarz: