Roman

Roman

wtorek, 10 stycznia 2017

PALESTYNA - PALESTYŃCZYCY - ŻYDZI

... O CO TU CHODZI?

Minister ds. wyznaniowych Autonomii Palestyńskiej, Mahmud Al-Habbash:

Palestyńczycy żyli na tych ziemiach przez 5000 lat.

Wielki mufti Jerozolimy, Muhammad Hussein, Autonomia Palestyńska:

Jezus, nasz Pan był oczywiście Palestyńczykiem

Fakty historyczne czy fikcja historyczna?

   - To ważne dziś dla każdego pytanie, ponieważ poprawność polityczna narzucana przez prywatne środki masowego przekazu mające na celu kształtowanie opinii publicznej prowadzi wyraźnie do planowanego zainscenizowania wydarzenia, które zostanie nazwane "III-cią wojną światową".
Nazwy których używamy nie są właściwymi nazwami
- uczył chiński mędrzec Lao Tse.


Hadrian

   - Polityczna poprawność wymaga, aby twierdzić, że "Palestyńczycy" są rdzennymi mieszkańcami lub tubylcami na terenie zwanym "Palestyną".


   - Historia uczy, że rzymski cesarz Hadrian (76 - 138)
, który rządził Judeą (ziemią judzką) w II wieku przemianował region południowej Syrii na "Palaestina" próbując wymazać tym samym historię Judejczyków na zajętych przez Rzym terenach.  Nazwę stolicy – Jeruszalaim (Jerozolima) – zmienił na Colonia Aelia Capitolina. Po śmierci został zaliczony w poczet bogów. Judea była ostatnim niezależnym państwem, które istniało na ziemiach starożytnego Izraela, o czym świadczą liczne odkrycia archeologiczne. Nazwa państwa Judea wywodzi się od hebrajskiego słowa jeda - wiedza. Ten teren był zamieszkiwany przez tych, którzy wiedzieli  c o ś, co Cesarstwu Rzymskiemu było nie na rękę.

   - Gdy Turcy osmańscy zawładnęli tymi terenami i zostały one wcielone pod panowanie Imperium Osmańskiego, termin "Palestyna" był nadal używany jako ogólne określenie geograficzne obszaru na południu Syrii.

Kara Mustafa pobity pod Wiedniem przez Jana III Sobieskiego

... i tyle hałasu o ten skrawek Ziemi;

tylko wtajemniczeni wiedzieli dlaczego.
Nad Jerozolimą znajduje się ważny portal...


   - W latach 1922-1948 na części terytoriów byłego Imperium Osmańskiego, na Bliskim Wschodzie utworzono Brytyjski Mandat Palestyny; mieszkańcy tych terenów - wyznawcy Jahwe i wyznawcy Allaha - nazywani byli przez zarząd Jej Królewskiej Mości "Palestyńczykami". Wyznawcy obu religii żyli w zgodzie dopóki agenci brytyjskich służb specjalnych nie zaczęły ich skłócać. Gdy terytorium Mandatu zostało podzielone w celu stworzenia dwóch odrębnych państw - "państwa żydowskiego"* i "państwa arabskiego", muzułmanie odrzucili pomysł sąsiadujących ze sobą dwóch państw i zaatakowali raczkujący Izrael.

   - Fakty są takie, że Jerozolimę i okoliczne połacie ziemskie kupił od kalifa Imperium Osmańskiego baron Rotschild postrzegany odtąd przez naiwnych wyznawców Jehowy za wielkiego, bezinteresownego dobrodzieja. (Część tych ziem ofiarował potajemnie Szymon Peres Karolowi Wojtyle, gdy ten został zainstalowany w Watykanie jako "słowiański papież"; odtąd też pobudza się ludy słowiańskie do szukania swoich słowiańskich korzeni tak jak zaszczepiono "żydom" powrót do korzeni na ziemi judzkiej).
Agenci brytyjskiego wywiadu szczuli potajemnie muzułmanów przeciwko Izraelczykom i vice versa, bowiem z sztucznie stworzonego konfliktu można wyciągnąć znaczne dochody dla Korony Albionu zadłużonej w bankach Rotschilda. Ta sama taktyka była stosowana w Ameryce, gdzie szczuto Północ przeciw Południowi. W rezultacie bezmyślni ludzie, w których z pomocą technik kontroli umysłu zaszczepiono "patriotyczne" uczucia zadłużają się w nad-narodowych bankach, aby zbroić się i walczyć o wszczepione im racje i prawa.

*http://romannacht.blogspot.com/2015/09/rotschild-kupi-jerozolime.html   - W 1964 roku założona została przez kairską lożę o nazwie Bractwo Muzułmańskie terrorystyczna Organizacja Wyzwolenia Palestyny (PLO), której jedynym celem było zlikwidowanie Izraela, który nigdy nie przejdzie na islam. 

Aktywnym członkiem Bractwa był wuj Arafata pełniący rolę wielkiego muftiego Jerozolimy - wielbiciel Adolfa Hitlera i III Rzeszy.Ja, Roman Nacht proponuję nauczyć islamistów zwalczać w sobie

negatywne stereotypy dotyczące "niewiernych psów"

- chrześcijan, żydów, buddystów itd., a wówczas
naucza się tworzyć piękno w swoich krajach wokół siebie
zamiast napadać na inne kraje i tworzyć wokół siebie to,
przed czym uciekli
Niechaj wszyscy budzą się we właściwym dla nich czasie.

   - Człowiek Georga Sorosa, agenta rodziny Rotschildów, Barack Obama po zainstalowaniu go w Białym Domu na stanowisku prezydenta firmy USA przede wszystkim spotkał się w Kairze z członkami Bractwa Muzułmańskiego po czym wygłosił długo oczekiwaną przemowę do świata muzułmańskiego zapewniając o swojej lojalności wyznaniowej.
Resztę informacji można uzupełnić sobie tutaj, ale i to tylko wierzchołek przysłowiowej góry lodowej:
http://romannacht.blogspot.com/2013/08/zaginieni-palestynscy-zydzi.html

7 komentarzy:

 1. Według mnie Pale styna to dosłownie blada, piękna kobieta lub od Pala styna niebiańska, piękna kobieta, co sugerowałoby, że ziemie te zamieszkiwała biała, niebiesko oka z blond włosami rasa prawdopodobnie uważana za boską, co również wiąże się z megalitycznymi lądowiskami na których znacznie później powstały świątynie, gdzie naturalnie czczono kosmos, Saturna - Pana, Jowisza, ect. Jak wiemy rasa słowiańska jest boskiego Pol-Leji pochodzenia, stąd jest niezmiennie niszczona. Ta teza jest zgodna z ukrywaną przez plebsem, a będącą dosłownie na samych naszych oczach wiedzą, że wszelkie megalityczne pomniki egipskich bogów przedstawiają naszych protoplastów POL-LEJI

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponieważ sama nazwa protoplastów białej rasy POL-LEJI niewiele mówi podam linki do bibliografii i strony:
  1. http://poloneum.com/libraryp.html
  2. http://www.poloneum.com/Pp.html#PRAWDA

  OdpowiedzUsuń
 3. Słowianie są na słowiańskiej ziemii gwałconej przez Rotweilera Watykanu/Rzymu Niemców. Czemu nie szukać swoich korzeni skoro tak bardzo są zakryte propagandą post-rzymską?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze prawdziwe korzenie są w niebie. Słowianie, Żydzi, Indianie, Eskimosi... Wszystko to odnosi się do materii, która jest zjawiskiem w czasie - zgęszczeniem kosmicznego promieniowania. W niebie stworzył nas Duch zwany na Ziemi Ojcem, na swoje podobieństwo. Reszta to iluzja.

   Usuń
 4. Część tych ziem ofiarował potajemnie Szymon Peres Karolowi Wojtyle, gdy ten został zainstalowany w Watykanie jako "słowiański papież"; odtąd też pobudza się ludy słowiańskie do szukania swoich słowiańskich korzeni tak jak zaszczepiono "żydom" powrót do korzeni na ziemi judzkiej).
  Witam Romanie Nacht. Powołując się na Pańskie słowa proszę odnieść się do wpisów poprzedników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieje, że tym razem komentarz ten nie zostanie usunięty za czym z YT zostanie usunięty poniższy dokument --> https://youtu.be/I-_yOiZZjgY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdym systemie religijnym, w każdej sekcie można znaleźć iskierkę prawdy, ale nie całą prawdę.

   Usuń