Roman

Roman

środa, 21 marca 2018

"OJCZE NASZ" TO NIE JEST JESZCZE JEDEN TEKST MODLITWY

- Tak zwana "modlitwa" to komunikowanie się, nawiązywanie łączności z wszechobecnym Stwórcą, który jest w nas, czyli w głębi każdej, nawet bardzo obciążonej duszy, a więc także wszędzie wokoło nas, w obecnym toksycznym, radioaktywnym, zanieczyszczonym elektromagnetycznym smogiem  środowisku, w naszym  systemie słonecznym,
w materialnym kosmosie, w którym chwilowo żyjemy, w każdym wymiarze, na każdej płaszczyźnie od rozwojowej, gdzie otrzymujemy odpowiednie do niej lekcje, aż do płaszczyzny boskiego miłosierdzia.
Jak widać w tym, zimnym, materialistycznym świecie w który uniknęliśmy tymczasowo, wszechobecny Stwórca z Jego uniwersalnymi, kosmicznymi prawami jest wciąż jeszcze jest  ignorowany, (co jest dopuszczone i tolerowane przez czyste istoty duchowe), ale cena (wojny, chroniczne choroby
i cierpienie duchowe) jest wysoka.

- Komunikacja, utrzymywanie łączności w jedności jest jednym z Boskich Praw. Komunikowanie się ze Stwórcą w nas samych, w głębi duszy,istoty duchowej  którą jest każdy z nas jest prawem, przyjemnością, a nie obowiązkiem. Każdy z nas jest żywym kosmicznym prawem.

- Modlitwa to rozmowa świadomego swego boskiego pochodzenia dziecka kosmosu z kochającym je nieustannie duchem - którego Chrystus nazywał Awinu naszym Ojcem.
 - Modlitwa to sposób dziecka na bezpośrednią rozmowę ze Stwórcą Nieskończoności - naszej Boskiej Ojczyzny, którą dziedziczymy po naszym Ojcu.


- Język Hebrajski, którym posługiwał się jezus i Jego ziemska rodzina nie zawsze był nazywany iwrit - językiem hebrajskim?
- Dziś wiemy, że jest to język biblijny, odrodzony po tysiącach lat, aby stać się współczesnym językiem Izraela, językiem, którym posługują się dzisiaj miliony ludzi.
Nazwa "język ebrajski" - Ivrit (עִבְרִית) pochodzi od słowa laawor. przejść; przechodzień to  iwri (עִבְרִי) to język przechodniów. Przechodniami jesteście na Ziemi -przypominał Chrystus przez usta swojego ziemskiego narzędzia - Jeszuy ben Josefa/jezusa.
Od słowa iwri pochodzi np. rosyjskie słowo Jewrej - hebrajczyk, albo francuskie Juif, jew  używane niewłaściwie jako "żyd". 
angielskie Jew.... niemieckie Jude
Ivri to także Iberi, Iberyjczyk, którzy również przeszli zanim doszli do półwyspu zwanego dziś Iberyjskim (półwyspem przechodniów, Hebrajczyków)

- Takimi przechodniami byli Sumerzy. Sumerowie którzy z Abrahamem przeszli na drugi brzeg rzeki Eufrat. Słowo "abraham" to awar ha am, lud, który przeszedł, a także ojciec ludu". Stąd biorą się początki starożytnych Izraelitów (niekoniecznie obywateli dzisiejszego państwa Izraela, co nie oznacza, że potomków tych starożytnych ludów tam nie ma. Judejczycy powiedzieli Jezusowi wyraźnie, naszym ojcem jest Abraham Sumer. Oczywiście mieli na myśli ich patriarchę ziemskiego, oddanego prawdziwemu, duchowemu Stwórcy.)


- Abraham i jego ludzie przekroczyli rzekę Eufrat
i zamieszkali w krainie Kanaan,ale w tamtych czasach  językiem Hebrajczyków był język judaicki (judejski)(judait), którym posługiwali się członkowie plemienia Judy - Judejczycy. Dziś wiele judejskich słów jak m.in. amen (אָמֵן) i hallelujah (הַלְלוּיָהּ) albo szabat, szalom (שַׁבָּת) - jest powszechnie używanych
w dziesiątkach języków na całym świecie.
- Słowo jeda to wiedza. kraina zwana Judea to miejsce, gdzie mieszkają ci, którzy mają wiedzę - Judejczycy. Wśród tych ludzi żył i działał największy spośród proroków - Jezus - ziemskie narzędzie kosmicznego Chrystusa. Każdy z nas ma do dyspozycji takie ziemskie narzędzie zwane ludzkim organizmem i może z jego pomocą stać się błogosławieństwem ludzkości albo tym, co sam
z siebie czyni korzystając z prawa wolnej woli
i wyboru.

- Kto już zbudził się z hipnotycznego transu
 i otrząsnął się z ziemskich programów kończących się literami -izm/yzm,  ten świadomy swojego kosmicznego, boskiego pochodzenia znajduje się
w stałej łączności z czystym Duchem, do którego zwraraca się per Ojcze. (Oczywiście, kto nie chce komunikować się ze Stwórcą Nieskończoności, który jest życiem i chce nazywać swoim "ojcem" innego ducha, ten ma prawo przeprowadzić na sobie taki eksperyment i odczuć jego rezultaty, bowiem istoty demoniczne -  "Szatan niszczy swoje narzędzia").


- W Boskim i Chrystusowym Królestwie Pokoju, kosmiczne istoty słuchają wewnętrznego głosu ich Ojca i odpowiadają Mu. Na tym polega odpowiedzialność, a nie wymuszane, egzekwowane posłuszeństwo i bojaźń Pana. Tu nie ma mowy o jaźni ani o przy-jaźni z Chrystusem. Tam gdzie panuje strach, tam dochodzi do utraty świadomości.

- Żyjący już obecnie w tym świecie świadomi swego pochodzenia ludzie, ożywiani od wewnątrz przez swoich boskich użytkowników w taki oto sposób komunikują się ze Stwórcą czystych, eterycznych wymiarów zwanych przez mistyków niebami:

Ojcze nasz, który jesteś w Niebie i w nas,
Święte jest dla nas Twoje imię.
Oto przyszło Twoje Królestwo, 
oto dzieje się i staje Twoja wola w niebie i na Ziemi.
Ty obdarzasz nas powszednim chlebem, każdym ziemskim dniem i wybaczasz nam popełnione winy a zatem i my wybaczamy naszym winowajcom.
Ty prowadzisz nas przez świat pokus i zbawiasz
nas od wszelkiego złego, które stara się wniknąć w nas.
Bo teraz nasze jest Królestwo, mo c i chwała
o wieczności do wieczności

5 komentarzy:

 1. Jak zawsze pomyślne wieści.Panie Romanie co oznacza słowo amen?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojcze nasz, który jesteś w niebie jak i na ziemi
  Bo jesteś od początku i jesteś wszystkim we wszystkim od wieczności do wieczności
  Święte imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje i wypełnij nasze serca abyśmy rozpoznali kim jesteśmy i przez to weszli pod Twój dach
  W jedności wszystkich bytów urodzeni i w jedności ze wszystkimi bytami połączeni
  Daj nam chleba powszedniego Twej Miłości abyśmy byli syci
  Ugaś nasze pragnienie Wodą Życia ze źródła wszystkich Bytów, abyśmy nigdy nie byli spragnieni
  Prowadź nas i przewódź nam, abyśmy mogli Cię ujrzeć twarzą w twarz i abyśmy rozpoznali kim jesteśmy
  Ojcze nasz, Ty który jesteś we mnie i ja który jestem w Tobie
  Ja rozpoznaję się tym kim jestem, gdy patrzę w oblicze Twoje
  Jestem błogosławiony przez Twą Łaskę i doświadczam Twej Boskości
  Ojcze i Matko wszystkich Bytów, kochająca siło wszystkich żyć
  Wieczny sensie Tworzenia
  Moje serce jest wypełnione Twoim Światłem i w ciszy słyszę Twoje słowa:
  Ty i ja jesteśmy jednym
  ponieważ Twoje królestwo i potęga i chwała są wszechmocne w Wieczności
  Od początku czasu ja jestem czystym, wolnym i wzniosłym obrazem Ciebie
  Jestem Twoją boską ekspresją na ziemi
  Człowiekiem, który wie kim jest, czym jest i poprzez co jest
  Jestem tym, kim jestem od wieczności do wieczności...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna modlitwa na te czasy, moja ulubiona, głęboka...<3

   Usuń
 3. Żyjmy Tu i Teraz kierując się Boskimi Prawami. Panie Romanie pozdrawiam serdecznie 😊.

  OdpowiedzUsuń